Aranızda Enstrüman Çalan var mı?

• Arkadaşlar, Aranızda enstrüman çalan var mı? Ya da bir zamanlar çalmayı denemiş? Hobi olarak veya profesyonel seviyede?

Bu aralar Darbuka ve ORG'a merak saldım. Ama nedense birkaç gün uğraşıp sıkılıp bırakıyorum her seferinde.

<X;(||

Winter is Coming:!:

• Evet,hemen heveslenip yapamayınca bırakası geliyor ama yapa yapa öğrenirsin ve ne kadar inanırsan veya çalışırsan olur

• Bende amatör olarak piyano çalıyorum,piyanoyu öğrenirken en çok parmak ağrısı yaşadım kremler felan ama şimdi daha iyi 😊

• Piyano dersleri için kursa mı gidiyorsunuz? Youtube'da takip ettiğiniz eğitim videoları vs varsa benimle de paylaşırsanız sevinirim. :saint:

• Yok ben bir sene özel ders aldım,eğer bir egitmenle çalışacak olursanız dikkatli olun acımasız bir hoca seçmeyin😳

• Resmi Gönderi

Bir ara elektro klasik gitara merak sarmıştım..

O zamanlar Unkapanı'nda bir müzik firmasında çalışıyordum

Unkapanı'nda tanıdık bir mağazada Arenas marka bir gitar da almıştım

Daha sonra aynı şekilde sıkılıp bırakmıştım :)

• Klasik gitar çalıyorum amatör olarak elektro gitar çalıyorum. Ama evet heveslenip bir süre sonra sıkılıp bırakılıyor. Ben de elektro gitar da öyle oldum.

• evde yıllardır elektro gitar kutusunun içinde duruyor. küçükken özel ders alıyordum baya ilerletmiştim. Şuan hiç çalmıyorum.

birkaç ayda bir klavyesini limon yağı ile silip tellerini değiştirip akortlayıp geri kutusuna bırakıyorum. Oda aletin sap ayarı vs bozulmasın diye o kadar.

En azından sıkılıp bırakan bir ben değilmişim içim rahatladı bir nebze ^^

• evde yıllardır elektro gitar kutusunun içinde duruyor. küçükken özel ders alıyordum baya ilerletmiştim. Şuan hiç çalmıyorum.

birkaç ayda bir klavyesini limon yağı ile silip tellerini değiştirip akortlayıp geri kutusuna bırakıyorum. Oda aletin sap ayarı vs bozulmasın diye o kadar.

En azından sıkılıp bırakan bir ben değilmişim içim rahatladı bir nebze ^^

Ben de kendimi bir benim sanıyordum benim de öğrendiğim iyi oldu :D

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 8 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!