Eşcinsel Olduğunuzu Nasıl Anladınız?

• merhaba eşcinsel olduğunuzu nasıl anladınız ben bir türlü karar veremiyorum bazen kadınlardan bazen erkeklerden koşlanıyorum ne olduğuma bir türlü karar veremiyorum kafayı yiyicem ne yapmalıyım yada nasıl yapmalıyım yardım edin:(:(:(

• Firat

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “eşcinsel olduğunuzu nasıl anladınız.” Yeni Başlık: “eşcinsel mi yada normal biri olduğunuzu nasıl anladınız.”
  • Transseksüel olduğumu ilkokulda farkettim, tabi adının"transseksüel" olduğunu bilmiyordum, sonradan öğrendim. Hep kız gibi hissediyordum, hayalini falan kuruyordum. Ergenlikte de erkek arkadaşlarım sakalım gür çıksın bilmem ne diye uğraşırken ben bıyığım, sakalım çıkmaya başladığında utancımdan ölüyordum çünkü hiç istemiyordum. Erkek bedenine hapsolmuş bir kadınım ben, farketmemem mümkün değil.

• merhaba eşcinsel olduğunuzu nasıl anladınız ben bir türlü karar veremiyorum bazen kadınlardan bazen erkeklerden koşlanıyorum ne olduğuma bir türlü karar veremiyorum kafayı yiyicem ne yapmalıyım yada nasıl yapmalıyım yardım edin:(:(:(

Biseksüel olabilirsiniz belki de, sadece erkeklerden veya sadece kadınlardan hoşlanmıyor olabilirsiniz. Benimde çok fazla bir bilgim yok açıkçası bende yavaş yavaş öğrenip, kavrıyorum bazı şeyleri tabi ama konuyu görmüşken cevaplamak istedim bildiğimce.

Ben yaklaşık 1 buçuk, belki 2 sene oluyor kendimi sorgulama zamanlarım, yine yaklaşık 1 sene kadar düşündüm hep, acaba olabilir mi kabul süreci yani, biraz düşünme ve anlayabilme sürecim zor oldu ama normal zamanlamadan biraz daha önce kabullendim galiba kendi içimde eşcinsel olduğumu, benim nacizane fikrim eğer daha yeni sorgulamaya başladıysanız kendinize biraz zaman tanıyın, kabullenme veya sorgulama süreci bulunduğunuz konuma veya yaşadığınız çevreye göre değişiklik gösterebilir tabiki, birazda kalbinizin ne söylediğine korkmadan da bakabilmek var galiba.

bende aynı durumdayım sanırım hatta daha garip bir hal içersindeyim transseksüellerden hoşlanıyorum sadece yani erkekler değil de sadece translardan . ve bir türlü ne yapacağıma nasıl devam edecegime karar veremiyorum malesef...

• Nikopol

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “eşcinsel mi yada normal biri olduğunuzu nasıl anladınız.” Yeni Başlık: “Eşcinsel Olduğunuzu Nasıl Anladınız?.”

Biseksüel olma ihtimalin yüksek fakat bu durum yeniyse ki yeni duruyor kendine zaman tanı ilerleyen zamanlar da kendini bulursun zaten, bende mesela duygusal yönden erkekler cinsel yönden kadınlara yöneliyorum benim durum daha vahim düşünmeyi bıraktım kendi icim de kendimi biseksüel olarak tanımlıyorum ama zamana bıraktım ne olacağını zaman göstercek ☺

lGBT her yerde :love:

• 9 yaşımda babam büyüyünce ne olacaksın diye sorduğunda "Erkek olucam" demiştim. Sebebi lezbiyen olmam değildi bunun ne olduğunu bilmiyordum 9 yaşımdayım TV,PC, Telefon yok o zamanlar bilgi dağarcığı kısıtlı :) Babam da bana gülümseyerek bakıp "Ne bok yersen ye" demişti :) sonra büyüdüm hep erkekler ile arkadaşlık ederdim onlarla kadınları çekiştirip maç yapardık ama kadındım yani erkeklerden hoşlanırdım yada öyle sanıyordum 14 yaşımda bir kız arkadaşım beni dudağımdan öptüğünde şok olmuştum korkmuştum feci şekilde korkmuştum ama oyun oynuyoruz ayağına önemsemedik 17 yaşına gelince, üniversite de birlikte eve çıkma hayalleri kurardık Sonra o liseyi bitirip kapandı hoca olmak için kursa girdi ben üniversite ye gittim derken araya iletişimsiz uzun bir zaman girerek arkadaşlığımız bitti. Üniversite de yurt ta kaldım ve bir sürü kız vardı :) ama hiçbirine o şekilde bakmadım çünkü lezbiyen değildim. Bir arkadaşım yurtta bana "sen biseksüel misin" diye sorduğunda "o ne?" dedim ve açıklamaları üzerine lezbiyen terimini keşfettim ama tabiki o zaman arkadaşıma cevabım "hayır tabiki lezbiyen yada biseksüel değilim" oldu. Lezbiyenlik kavramını yeni yeni öğrendiğim o zamanlar cinsel olarak ilgisizdim kendimi a sexüel diye tanımlardım. Cinsellik ten ziyade duygusal bir ilgi istediğimi sanırdım ama niyeyse ne zaman bir erkekle çıkma aşmasına gelsem hep kaçardım. Sonra kendimi erkeklere karşı güvensiz olduğum için böyle diye avuttum 23 yaşımda aile baskısı ile nişanlandım ama yapamadım sebebini anlamadığım bir şekilde korktum ve nişanı attım. Bu arada yabancı dizi izlemeyi çok severim :) the 100, wynonna earp, gibi dizileri izlerken kadın ve erkek baş rolün aşkını değil waverly ve Nicole, Lexa ve Clarke aşkını beğenirdim ve sonra kendime biseksüel dedim. Henüz hiç bir kızla bu konuda konuşmasam da ve hiç bir kızla çıkmamış olsam da Şu an biseksüellik aşamasındayım :) bu his ne bilmiyorum bir kızla çıkma fikri bile midemde kelebek etkisi yapıyor ve bir miktar da yüksek kalp atışı var :) belki korkudan belki heyecandan bilmiyorum ama denemeden neyin ne olduğunu bilemezsin.

• İlk fark ettiğim an bir arkadaşımı gereğinden fazla sevdiğim zamandı, o zamanlar kendimi biseksüel diye tanımlamaya başladım. Aradan zaman geçti, bi baktım sadece kadın ve erkekleri değil, trans bireyleri de seviyorum. Dedim ki tamam sen panseksüelsin. Geçen günlerde erkeklere ilgi duymadığımı ve cinsiyet geçişi yapmış insanları trans diye ayırmanın doğru olmadığını fark ettim ve homoseksüel olduğuma karar verdim.

gkCinsiyetsiziniz

• ben şuan 14 yaşındayım ve eminim bşseksüelim kızlarla sevişmek düşüncesi çok hoşuma gidiyor evet erkekleride seviyorum faat onlarla sevişme düşüncesi midemi bulandırıyor yani ben eminim biseksüelim önüme beni seven bir kız çıkarsa onu bırakmıyacağım

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 2 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!