Pek konu gibi değilde, maksat sohbet muhabbet :)

• teşekkürler iyiyiz efenim. sizler nasılsınız iyi misiniz :) Neler yapıyorsunuz? ^^

Bu arada modlara sesleniyoruz. şöyle anlık sohbet muhabbet edebileceğimiz birşeyler çıkartın yahu :D:D:/

Winter is Coming:!:

• İyiyiz idare ediyoruz bir şekilde işte :) Sabah iş var ancak ben marvel filmlerine kendimi kaptırmış durumdayım, o film senin bu film benim gidiyorum ^^ siz neler yapıyorsunuz :?:^^ He valla ya harika olur böyle denk gelebilirsek gibi oluyor az, biraz değişik, hem aktiflik bence o şekilde daha bir artarda :thumbup:

• İyiyiz idare ediyoruz bir şekilde işte :) Sabah iş var ancak ben marvel filmlerine kendimi kaptırmış durumdayım, o film senin bu film benim gidiyorum ^^ siz neler yapıyorsunuz :?:^^ He valla ya harika olur böyle denk gelebilirsek gibi oluyor az, biraz değişik, hem aktiflik bence o şekilde daha bir artarda :thumbup:

marvel filmleri (deadpool hariç) bana fazla iyimser geliyor. Hatta DC Comics'te keza öyle. En sevdiğim süperkahraman batman olmasına rağmen çok aşırı iyiler. Oysa Deadpool öyle mi ya :D:D

Genelde anti-kahramanlar nedense hep daha çok ilgimi çekmiştir. Daha çok seviyorum. Darth vader'ı bile seviyorum o derece. İçimde kötülük mü var nedir :D

8|

Winter is Coming:!:

• selam konu ile alakalı değil ama 2 gün önce izlediğim LGBT içerikli bir film sizde benim gibi izlemediyseniz tafsi ediyorum

3 Nesil izle

Filmde bir ergenin, kızlıktan erkekliğe geçişi ve ailesinin bu gerçeği kabullenişi anlatılıyor. Klinik bir vaka olarak kız vücudunda dünyaya gelmiş ama aslında erkek olan bu gencin topluma uyum sağlayışı konu alınıyor.

Yıl - Ülke: (2015)ABD

Tür: Dram

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler

IMDB Puanı: 5.6

• marvel filmleri (deadpool hariç) bana fazla iyimser geliyor. Hatta DC Comics'te keza öyle. En sevdiğim süperkahraman batman olmasına rağmen çok aşırı iyiler. Oysa Deadpool öyle mi ya :D:D

Genelde anti-kahramanlar nedense hep daha çok ilgimi çekmiştir. Daha çok seviyorum. Darth vader'ı bile seviyorum o derece. İçimde kötülük mü var nedir :D

8|

Fazla iyimserden ziyade, çok çabuk unutup toparlayabiliyorlar galiba bu da iyimserlik oluyor neyse katılıyorum galiba 😅🙈 ben daha çok filmlerden ve karakterlerden bir şeyler çıkartmayı daha çok seviyorum o yüzden romantik, korku ve komedi ağırlıklı hariç her filmi izliyorum ama bende darth vader'i baya seviyorum, millet luke skywalker'ı falan sever ben vader'ı, tek olmadığıma sevindim 😂😂

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 14 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!