Hangi Müzik Aletini Çalabiliyorsunuz?

• Müziğe ilginiz var mı? Hangi müzik aletini/aletlerini çalabiliyorsunuz ya da çalmayı isterdiniz?

Şöyle rahat günlere gelsek bi

• Ufaklığımdan beri zaman zaman çoğu enstrümana ilgi duydum, sonra hevesim kırılınca üstüne gitmedim fakat son zamanlarda kendimce ney üflüyorum, ses çıkarmayı becerebildikten sonra zevkli gelmeye başladı.

• Piyano çalıyorum, viyola ve mandolin de çalıyordum ama ortaokuldan sonra mandolini, liseden sonra da (lisede çalıyordum) viyolayı bıraktım :,) Ama küçüklüğümden beri arp çalmayı çok istiyorum, mandoline de yeniden başlamak. Bir de bir tane müzik aleti var, kalimba. Avatardan heveslendim ama henüz almadım

• Ufaklığımdan beri zaman zaman çoğu enstrümana ilgi duydum, sonra hevesim kırılınca üstüne gitmedim fakat son zamanlarda kendimce ney üflüyorum, ses çıkarmayı becerebildikten sonra zevkli gelmeye başladı.

Hiçbir şey için geç değildir, ne de olsa müzik ruhun gıdası değil midir?

• Hiçbir şey için geç değildir, ne de olsa müzik ruhun gıdası değil midir?

Kesinlikle katılıyorum, son nefeste dahi olsa yeni şeyler öğrenmek için asla geç değildir.

• Çok uğraştım bir çok enstrüman denedim baktım ki yok çalarak ses çıkaramıyorum, ama madalyonun birde diğer yüzü varmış o çıkan sesi çoğaltmak gerektiğini düşündüm bende oto ses sistemlerine yöneldim, hobiden profesyonelliğe bir yolculuk hikayesi, buda sayılır bence yani 🤗

• Piyano ve gitar çaldım ama prof değil. Piyano'yu ilerletmek isterdim ki yakın bir zamanda (duvar piyano deniyor sanırım) bir tane almayı düşünüyorum.

• Gitar amatör olarak başlamıştım, pekde öğrenemeden bıraktım yazılıma yöneldim. ama bir gitar alıp devam etmek gibi bir planım var.

• 15 yasımdan beri gitar çalıyorum. Akustik gitarım var :)

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 3 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!