Posts by Efecan

  Süper zengin bir ailenin çocuğu ve manken gibi yakışıklı veya çok aşırı güzel heteroseksüel erkek veya kadın fark etmez ama biyolojik cinsiyeti ile uyumlu standart sıradan parası bol çok zeki ama hayatı fazla zorlamayan, herkesin hayran olduğu, hiçbir şeyi kafasına takmayan umursamaz, bencil, güçlü, aşırı güçlü, atletik yapılı, ne yerse yesin kilo almayan aşırı sağlıklı, hiçbir genetik veya kalıtımsal hastalığı olmayan, gözlük kullanmayan, sesi çok güzel olan, piyano çalabilen, heykel yontabilen, çok hızlı koşabilen, everestin tepesine oksijen tüpü olmadan çıkabilecek kadar sağlam bir vücut, boyu 172,3 cm uzunluğunda, ne kadar sigara içersem içeyim ciğerlerim yeni doğmuş bir bebek gibi kalacak son teknolji ciğer v2.0 entegre edilmiş vücut, yumruk atınca muhammet ali bile solda sıfır kalacak bilek kuvveti olan, 120 yaşında 30 unda gösterecek şekilde genetiği değiştirilmiş hiç grip olmayan. Dünyada var olan tüm hastalıklara karşı bağışıklığı olan süper insan olmayı istiyorum. Birde sorgulamadan inanan bir tipde olmalıyım. Çok aşırı zengin olmak istediğimi söylemiş miydim?


  Başvuruyu nereye yapıyoruz gençler :/

  İşin garibi ciddi ciddi okudum adkjsfhdjks :D

  Yeniden dünya ya gelicek olsam yine aynı ben olmak isterdim, Ne çok kilolu ne çok zayıf, ne de Çok uzun boylu veya kısa boylu kendimi heteroseksüel olarak tanımlıyorum fakat poliseksüel'de olabilirim akıl karıştırıcı bazı noktalar ile karşılaştığım düşündüğüm noktalarda olabiliyor.


  İnsan kendini nasıl mutlu hissediyorsa bence öyle olmalıdır artıya yada eksiye gerek olmadığını düşünüyorum. Ama dünya ya yeniden gelicek olsak Kendi karakterimizi created etmek mantıklı bir seçimde olabilir 😅

  Genelde şarkı seçmem çoğu şeyi dinlerim, birkaç tane örnek vermek gerekirse sevdiğim türlerden örnek vereyim. :)


  Cao White - Hai Domo

  Eivor - Into the Mist

  Freddie Dredd- GTG

  Nirvana - Smells Like Teen Spirit

  Linkin Park - Papercut

  Seether - Fake It

  Sia - Chandelier

  Hollywood Unhead - Riot

  Lia Rose - Talking in Your Sleep

  Three Days Grace - Riot

  Sick Puppies - You're Going Down

  Ghost Playa ft. fkbambam - KILLKA

  Faun - Satyros

  Faun - Federkleid

  Herobust - Dirt Heater Tea

  Lindsey Stirling - Carol of the bells

  Fly Project - Toca Toca

  MRF - Şah Mat

  Contra - Ölü

  Ece Mumay - Galaksi

  Duman - Elleri Ellerime

  UZI - Krvn

  web browser oyunlarda okadar çok güzel şeyler yok, legend online, darkorbit önerebilirim pc tabanlı için kanser geçirmek istersen league of legends, co-op oyun içinse world war z veya dying light öneririm bayağa sarıyor ekiple. Onun haricinde singleplayer olarak call of duty (COD) serisi öneririm.

  Yeni tayin olduğu alayı denetleyen albay, nizamiyedeki bankın başında nöbet tutan iki eri görüp "neden orada nöbet tuttuklarını" sormuş.


  "Bilmiyoruz komutanım, eski komutanımızın emri ile sürekli burada nöbet yazılır" diye cevap vermiş askerler.


  merakını yenemeyen albay bir önceki alay komutanının telefon ile aramış ve sormuş "valla bilmiyorum" demiş eski komutan, "epey önceden konulmuş bu nöbet geneleğini bizde devam ettirdik" demiş.


  ısrarla üç komutan geriye giderek bu nöbeti ilk koyan 80 yaşındaki emekli generale ulaşılmış.


  "afedersiniz efendim, ben sizin 30 yıl önce başında olduğunuzun alayın yeni komutanıyım" diye kendini tanıtmış albay, Nizamiyedeki bir bahçe bankının başında iki tane nöbetçi buldum. bu nöbeti ilk siz koydurmuşsunuz. bu bankın özelliği hakkında bilgi lütfeder misiniz? diye sormuş.


  Emekli generalde hemen cevap veriyor "Nasıl olur!?" demiş, "boyası halen kurumamış mı?". 😂


  aklın ve mantığın durduğu tek yer askerlik 😂

  Üye Grupları

  Yeni Üye > Üye > Paylaşımcı Üye > Uzman Üye (Şeklinde gidebilir.)

  Manuel verilecek Üye Grupları, Foruma ilgili alanlarında katkı sağlayabilecek kişilere ekstra perm verilebilir. Örn: Grafik Tasarım ile uğraşıyordur "Grafiker" veya Program yazılımcısıdır yada hobi olarak da uğraşıyor olabilir "Geliştirici" Permi verilebilir


  Görsel örnek olarak yetkili olduğum forumda ki ranklarım;


  mpu51t6.PNG


  Rozetler - Başarım Puanları
  Rozetlerde ise başarım puanları gibi ilerleme sağlanabilinir, Örnek Başarım Puanları ektedir.

  1- Foruma 1 aydır yada 1 senedir üyedir Rozet verilebilir ona özel.

  2- Kişi belli bir Konu sayısına veya Mesaj sayısına erişmiştir, Özel Rozet verilebilir.


  bunlar gibi varyasyonlar türetilebilir.


  Forum ve Genel Yetkiler

  Her farklı üye grubunda bir önceki üye grubunun eksiklik olan bir yetki açılabilir kademe arttıkça.


  Yazan birşey garibime gitmişti "@uyegrubu" şeklinde ilgili üye gruplarına toplu bildirim atmak saçma olucaktır herkes sonuçta önüne gelen üye grubunu etiketleyebilir ve bu hoş bir durum olmaz.


  aklıma gelenler bunlar, ekstra sormak istediğiniz birşey olursa fikir danışmak için sorabilirsiniz.

  Son zamanlarda youtube'da gezinirken bir video'ya denk geldim 17 Yaşındaki Marrie Talaska, genç pilotaj öğrencisi soğuk kanlılığını koruyarak analitik ve soruna çözüm odaklı yaklaşması ile havalanırken sağ iniş takımını kaybettiği halde uçağı kazasız bir şekilde piste indirmeyi başarıyor çok şanslı fakat benim görüşümce bu gibi bir ciddi bir sorun ile soğukkanlılığı ile durumun üstesinden gelmesi takdire şayan bir durum.


  Aşağıdaki video ile o an yaşanan durumun telsiz kayıtlarını dinleyebilirsiniz.