Cinselliğe nasıl yaklaşacağıma karar veremiyorum

• Merhaba arkadaşlar. Ben 22 yaşında eşcinsel bir erkeğim. Bu yaşıma kadar hiç gerçek anlamda cinsel bir deneyimim olmadı. En ileri giden tecrübemi geçen yıl yaşadım. Tamamen spontane gelişen dokunma ve sürtünmeden ibaret bir deneyimdi. İlişki sırasında hiçbir şey hissetmedim ve karşı taraf tamamlandıktan kısa süre panik atak geçirdim. Bu olaydan sonraki bir iki hafa boyunca cinsel içerikli her şeyden soğudum. Kendi cinsel organıma bakamaz dokunamaz oldum. Bu olaydan önce cinsellikle ilgili tecrübem, daha genç yaşta yaşadığım birkaç kötü ve çarpık deneyimden ibaretti. O zamana kadar hiç fiziksel ya da duygusal bir birliktelik arayışında bulunmamıştım. Fakat bu olaydan sonra gerçekten ne istediğimi sorgulamaya başladım. Ben çok duygusal bir insanım. Olayın yaşandığı gecenin ardından işkence gibi geçen bir iki ay boyunca karşı tarafla iletişim kurmaya onla duygusal bir bağ oluşturmaya çalıştım fakat işe yaramadı. Günlerce yataktan çıkamadım, geceleri hep ağlamakla geçirdim. O kadar saftım ki bana karşı bir şeyler hissetmese böyle bir şey yaşamazdık diye düşünüyordum. Zamanla öğrendim duygusuz seksin sadece para karşılığı yapılan olmadığını. Ben bu tarz bir birliktelik istemiyorum. Karşımdaki insanla duygularımı ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Birbirimizin omzunda ağlayıp gülelim istiyorum. Sırf cinsel zevk için biriyle birlikte olmak bana çok rahatsız edici geliyor. (Ayıplamıyorum sadece bana uygun değilmiş gibi hissediyorum) Fakat artık duygusal bir birliktelik istediğimden de emin değilim. Ben son derece asosyal bir insanım. Şimdiye kadar 2 tane sevgilim oldu. İkisi de internet üzerindendi ve yüz yüze bir kez bile görüşemeden ikisi tarafından da terk edildim. Özellikle ikinci ayrılık beni çok yaraladı çünkü çok büyük hayallerimiz vardı, çok umutluydum ve delicesine aşıktım. Cinsel içerikli konuşmalarımız da oluyordu. Ben başlangıçta yanaşmamıştım ama onu mutlu edebilmek ve kendimi denemek için zamanla ayak uydurdum. Sonrasında bir yaz günü tek bir tartışma, tek bir hatamla her şey bitti. Bu olaydan sonra duygusal birlikteliklerden de soğudum. Zaten yüz yüze kimseyle bağ kuramıyorum, sanal ortamda bağ kurduklarım da eninde sonunda benden nefret edip uzaklaşıyor. Sonu o şekilde bitmese bile Türkiye'de nereye kadar götürebileceğimizi bilmiyorum, erkek erkeğe bir birlikteliği. Bu yüzden acaba aslında bana göre olan sadece zevk için birliktelik mi diye düşündüm. Libidomun aşırı yükseldiği dönemlerde "erkek" diye ortalığa düşmeye başladım. Tanışma sitelerine fotoğraf mesaj vs. bırakmaya başladım. Fakat her defasında hormonlarım normale döner dönmez yaptıklarıma pişman oldum. Hiçbir mesaja dönüş yapmadım, yaptığımı da uzaklaştırdım. İçimde bir yerlerde hala biliyorum o duygusal yanımın böyle bir ilişkiyi istemediğini. Öte yandan vaktimin yavaş yavaş geçtiğini hissediyorum. Bu sene 23 yaşına giricem ve okulum bitecek. Artık her ne kadar nefret etsem de bir yetişkin olmam gerekecek. Hayatıma bir şekil vermem gerekecek. Bir yandan fiziğim de değişecek. Şu anda yaşımdan çok daha genç gösteren bir fiziğe sahibim. İleride hem fiziğimin değişmesi hem de yaşam şeklimin değişmesi sonucu fiziksel ya da duygusal bir şeyler yaşama fırsatını kaçıracağımdan korkuyorum. Çok çocuk ruhlu bir insanım, sabahları pijamamla mısır gevreği yiyip çizgi film izlerim, bazen kalemden silgiden oyuncak yapar oyun oynarım gibi. Benim yaşım ilerledikçe benzer karakteristikte birini bulmamın da zorlaşacağını hissediyorum. Bazen sırf bu korku oluyor beni tanışma sitelerine iten. Dediğim gibi aşırı derecede asosyal biriyim, internetten başka alternatifim yok zaten bir şeyler yaşamak istiyorsam. Bir şeyi sırf yaşamış olmak için yaşamak ne kadar doğru, o da tartışılır. Neyse çok uzun bir mesaj oldu. Çok teşekkür ederim sonuna kadar okuduğunuz için. Cinsellik konusunda ne yapmam duruma nasıl yaklaşmam gerektiği konusunda tavsiyede bulunabilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden ^^

• Ben de cinselliğin duygusuz olanına karşıyım. Hiç cinsel deneyimim olmadı çünkü hep biriyle karşılıklı sevgi kurmayı bekledim ama güven sorunumla bu pek mümkün görünmüyor. Ne kadar kabul edilebileceğimi bilsem de sanaldan birine fotoğraf atmayı bırak kimliğimi bile açıklayamadım. Çünkü hep ifşalanmaktan korktum. Çünkü yaşadığım çevre tamamen homofobik. Bence insanların seni değiştirmesine izin verme. İstediğin gibi bir aşk ve hayat yaşa. Elbet seni olduğun gibi seven biriyle tanışacaksın. Zaman ilerledikçe daha sağlıklı bir ilişkin olabilir diye düşünüyorum. Bedensel olarak gelişim hep istediğim bir şey. 20 yaşına göre ben de küçük görünüyorum, bu durum beni biraz daha duygusal görünmeme neden oluyor ve bu insanlarca zayıf algılanıyor. O yüzden zamanın akıp geçmesinden korkma.

• Bana dediğini yap 👌👌 Terzi Kendi Söküğünü Dikemezmiş ✌️

Ahh, çok doğru söz. Sanırım öyle yapıcam. Bir süre deniycem duygusuz en ileri nereye kadar gidebiliyorum diye. Sanırım emin olmanın tek yolu gerçekten de deneme-yanılma :D

Ben de cinselliğin duygusuz olanına karşıyım. Hiç cinsel deneyimim olmadı çünkü hep biriyle karşılıklı sevgi kurmayı bekledim ama güven sorunumla bu pek mümkün görünmüyor. Ne kadar kabul edilebileceğimi bilsem de sanaldan birine fotoğraf atmayı bırak kimliğimi bile açıklayamadım. Çünkü hep ifşalanmaktan korktum. Çünkü yaşadığım çevre tamamen homofobik. Bence insanların seni değiştirmesine izin verme. İstediğin gibi bir aşk ve hayat yaşa. Elbet seni olduğun gibi seven biriyle tanışacaksın. Zaman ilerledikçe daha sağlıklı bir ilişkin olabilir diye düşünüyorum. Bedensel olarak gelişim hep istediğim bir şey. 20 yaşına göre ben de küçük görünüyorum, bu durum beni biraz daha duygusal görünmeme neden oluyor ve bu insanlarca zayıf algılanıyor. O yüzden zamanın akıp geçmesinden korkma.

Ben de çok yakın zamana kadar senin gibiydim. Bırak fotoğraf paylaşmayı, ilk ismimi bile kimseye açıklamazdım. Hem ifşalanma korkusu hem de özgüven eksikliği... Şimdilerde biraz daha az saklıyorum kendimi. Belli bir süre iletişim kurup karşıdakini tanıdıktan sonra kendimi açıyorum. Çünkü fark ettim "Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin." -Nietzsche. Sana da aynısını tavsiye ederim.

• Ahh, çok doğru söz. Sanırım öyle yapıcam. Bir süre deniycem duygusuz en ileri nereye kadar gidebiliyorum diye. Sanırım emin olmanın tek yolu gerçekten de deneme-yanılma :D

Ben de çok yakın zamana kadar senin gibiydim. Bırak fotoğraf paylaşmayı, ilk ismimi bile kimseye açıklamazdım. Hem ifşalanma korkusu hem de özgüven eksikliği... Şimdilerde biraz daha az saklıyorum kendimi. Belli bir süre iletişim kurup karşıdakini tanıdıktan sonra kendimi açıyorum. Çünkü fark ettim "Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin." -Nietzsche. Sana da aynısını tavsiye ederim.

Benimle İlgili Tavsiyeni Hatırlıyorsan Şuan Çok Mutluyum Tabi Ev Ve Oda Şartlarında Ama Genede Olsun ✌️

İyi Bir Dinleyiciyimdir Ne Zaman İstersen Dertleşebilirsin 👌

• Ben de çok yakın zamana kadar senin gibiydim. Bırak fotoğraf paylaşmayı, ilk ismimi bile kimseye açıklamazdım. Hem ifşalanma korkusu hem de özgüven eksikliği... Şimdilerde biraz daha az saklıyorum kendimi. Belli bir süre iletişim kurup karşıdakini tanıdıktan sonra kendimi açıyorum. Çünkü fark ettim "Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin." -Nietzsche. Sana da aynısını tavsiye ederim.

Çok güzel bir gerçek ve bu gerçek her fırsatta beni sarsıyor. Gerçekten öyle, hayatı seyrediyorum. Ama bir yaşıma kadar bu durum maalesef devam edecek, hayatı izleyeceğim. Sonrasında yaşama fırsatım olur umarım. Çünkü hayatı yaşayacam diye hayatımdan olmak istemiyorum.

• Çok güzel bir gerçek ve bu gerçek her fırsatta beni sarsıyor. Gerçekten öyle, hayatı seyrediyorum. Ama bir yaşıma kadar bu durum maalesef devam edecek, hayatı izleyeceğim. Sonrasında yaşama fırsatım olur umarım. Çünkü hayatı yaşayacam diye hayatımdan olmak istemiyorum.

Ya sen öyle diyince içim bi cız etti. Benimle çok benzer şeyleri yaşıyorsun seninle bi konuşamak istiyorum ama forumda özel mesaj seçeneği yok galiba :D

• Ya sen öyle diyince içim bi cız etti. Benimle çok benzer şeyleri yaşıyorsun seninle bi konuşamak istiyorum ama forumda özel mesaj seçeneği yok galiba :D

Yani:) hepimiz aynı değil miyiz sonuçta, aynı kaderi paylaşıyoruz. Bu arada hiç bilmiyorum ama az önce denediğin özel gibi geldi bana

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!