Sinisterkedi adlı kullanıcının mesajları

Bunu Sorgu Gibi Düşünmenin Bence Saçma Bir Doğası Var İnsan Özünde Diğer Canlılar Gibi Düşünür Sorgular Ve Uygular İnsan Doğası Gereği Sorguladığı Her Hangi Bir Durumdan Kendine Kâr Beller Örnek:Hayatım İçin Hangi Din

Örnek:Ben Neden Böyle Davranıyorum Cinsel Kimliğimmi Bozuk

Örnek: Hangi Renkdeki Hapı Seçmeliyim

Örnek:Evren Neden Bu Kadar Büyük Her Sorunun Temelinden Soran Bilincin Kendini Merkezleştirme Faaliyeti Vardır Bu Nedenle Bugün Bilim Dediğimiz Aslında Uygulanabilir Felsefe Sorgu Ve Çözümlemdirmeden Çıkar

Bunu Şey Gibi Düşünme Soru Sormak Gibi Çünkü İnsan Kendisine Soru Sorduğu Zaman Ortada Diğer İnsanlar İçinde Somut Bir Obje Yada İfade Yoksa Kendi Çıkarını Tercih Eder

Örnek:Bugün Ne Yesem (Kişi Zaten Ne Yemek İstediğini Bilmekdedir İsteğini Belirtmek İçin Soru Sorar) Kısacası Ben Sorguladım Devreler Yandı 😂😀 Gördüğün Gibi

Ahh, çok doğru söz. Sanırım öyle yapıcam. Bir süre deniycem duygusuz en ileri nereye kadar gidebiliyorum diye. Sanırım emin olmanın tek yolu gerçekten de deneme-yanılma :D

Ben de çok yakın zamana kadar senin gibiydim. Bırak fotoğraf paylaşmayı, ilk ismimi bile kimseye açıklamazdım. Hem ifşalanma korkusu hem de özgüven eksikliği... Şimdilerde biraz daha az saklıyorum kendimi. Belli bir süre iletişim kurup karşıdakini tanıdıktan sonra kendimi açıyorum. Çünkü fark ettim "Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin." -Nietzsche. Sana da aynısını tavsiye ederim.

Benimle İlgili Tavsiyeni Hatırlıyorsan Şuan Çok Mutluyum Tabi Ev Ve Oda Şartlarında Ama Genede Olsun ✌️

İyi Bir Dinleyiciyimdir Ne Zaman İstersen Dertleşebilirsin 👌

Çocukluğumda çok feminen bir çocuktum. Sürekli bebeklerle, evcilik eşyalarıyla oynar, barbie filmlerini seyreder, pantolon giymez hava -3derece bile olsa renkli kütotlu çoraplarla etek giyerdim. Daha sonrasında çocukluk bitti; ergenlik başladı, benim vücut da şekil değiştirdi haliyle. Çok kıvrımlı ince belli falan değilim allahtan. Diktörtgen diye mi tabir ediyorlar ne, böyle göğüsler küçük, bel oyuntusu yok ama o basenler ah o basenler... Vücudum şimdiki şeklini aldığı zamandan bu yana nefret ederim bedenimden. Üst bedenim çok güzel omuzlarım geniş bel oyuntum yok ama alt tarafımı şöyle bir makas olsa da kessem ne iyi olur. Tek bir dilek hakkım olsa basenlerimi yok eder, geniş omuzlarımla da ters üçgen olurum. O çocukken oynadığım barbie bebeklerin tam tersi yani. Asla etek, dar pantolon, tayt, kot vs giyemem. Bilmece pantolon, harem pantolon ya da şalvar gibi şeyler giyerim ki kapatsın o kısmı. İçimden maskülen giyinmek geliyor; gidiyorum deniyorum o düz kesimli kot pantolonu, o kadar kötü, o kadar iğreti duruyor ki üzerimde. Yüzüm çenem daha bir kemikli olsa, kollarımda damarlar belirgin olsa, tek kıvrımım olan basenlerimi de yok etsem her şey istediğim gibi olacak; belki de bütün tarzım tepeden tırnağa değişecek. Ama yok, edemiyorum ve bir kısır döngü halinde nefret ediyorum bedenimden. Biseksüelim ve kadın kimliğimden memnunum. Ancak bedenimdeki kadınsı hatlardan hoşlanmadığıma eminim. Bu eşcinsel ve biseksüel bireylerin çoğunlukla yaşadığı bir durum mu yoksa kendimi non-binary olarak mı tanımlamalıyım?

Bende erkek olarak tersini yaşıyorum sanırım yakın geldi

Sadece Annem Var Bir Süredir İçimdeki Dürtüleri Bastıramıyordum Ve Şuan Boşlukda Gibiyim Önce Sevgilime Anlattım Durumu İçimden Nelerin Geçtiğini Cinselliği Bırak Her 2 Cinsinde Midemi Bulandırdığını Vs Derken

Annemle Konuşma Kararı Aldım

Şuandan Aşırı Eminim Bu Açılmayı 2 Sene Önce Yapsam Evlatlıkdan Reddeder Bağırır Çağırırdı Ama Zaman Öyle Bir Hazine Haline Getiyorli İnsanı Annemden Gram Duymıycağım Laflar Duydum Psikologa Gideriz Nasıl İstersen Öyle Yaşarsın Burda ki İnsanlar Rahatsız Ederse Taşınırız Felan Dedi Ve Şok Oldum(Not:Dün Yaşandı Bu Olay)

Açılmakdan Korkma Benim Annemde Uzak Böyle Konulara

Ha Bide Şu Var Acayip Heycanlanıyorsun Ben Tam Odadan Çıktım Salona Yanına Geçicem Gidemedim 2-3 Dal Sigara İçtim Elim Ayağım Titriyordu Dolab,da Derbi İzlerken Yarım Bıraktığım Rakı Vardı Diktim Kafaya Gittim Yanına Sonuçtan Şuan Memnunum

Bu Benim Deneyimmim Di Ve Umarım Senin İçin Pozitif Bir Etki Yaratmıştır...

Öncelikle hepinize selam dostlarım çok fazla forum tecrübesi olan bir kimse değilim yazım ve imla hatalarımdan dolayı hepinizden özür dilerim

Benim çözemediğim kafayı yediğim bir sorunum var ne olduğunu bilmediğim için sorun diye kalıplaştırdım 22 yaşında bir erkeğim ve bu zamana kadar cinsel tercihim karşı cinsden yanaydı 1 yıldır devam eden güzel giden bir ilişkim var ve herşey son 1 haftadır çocukluk zamanlarımı hatırlamamla başladı çocukken annemin kıyafetlerini giyerdim o evde yokken makyaj yapardım zamanla bu kayboldu tabi hayatımın ve ergenliğimin bazı ufak dönemlerinde bu istek geldi ama kısa süreli 3-4 günlük şeylerdi ve yeltenmiyordum bile ama şuan öyle bi haldeyim ki kimseyle düzgün bi iletişim kuramıyor yemek yiyemiyorum boş boş etrafa bakıyorum hayatım boyunca hep karşı cinsin kıyafetleri çok hoşuma gitti ergenliğimde de çocuklugumda da şuan da azgın yada dürtülerini kontrol edemeyen değil tam aksine sakin ruh halinde olan biriydim ve 3-4 gündür hiç bir taraf ilgimi çekmiyor cinsellik içimden gram gelmiyor ve tek yapmak istediğim şey kız gibi giyinmek ve bunu azgınlık yada o tarz bişey olarak değil içimden öyle geldiğim için istiyorum kafamda bunu atlatmaya çalışıyorum ne yapmalıyım diye düşünüp psikolojik destek mi almalıyım diye düşünüyorum içimden bi ses bacak kıllarından kurtul önce diyor kafamın içinde resmen 2 kişi var

Bana n’oluyor Ne yapmam lazım...