Türkiye'de eşcinselleri en çok kimler destekliyor?

• Sizce Türkiye'de eşcinselleri en çok hangi gruplar destekliyor? Bu grupların eşcinselleri desteklemesinin ana sebepleri neler?

• bizi bizden başkası anlayamaz bence , ama bizi tanıyanlar destekliyor.çok transfobik insanlarla tnştım , çalıştım , nefretleri geçti. bilmeyenler korkuyor sanırım.

• Özellikle 15-16 yaşlarındaki kişiler ben 16 yaşındayım ve etrafımdaki çoğu kişi gay ilişkilerini falan takip ediyor :)

• En çok bu konuda bilinçli insanlar destekler ve normal bulur.

En çok dogmatik düşüncelere saplı kalmış, araştırmak ve öğrenmekten korkanlar tarafından eleştirilir ve yanlış bulunur.

Belirli bir profil çizmek çok zor. Çünkü LGBTİ yaklaşımı diğer konulardan çok daha bağımsız olarak yıllık kazanca, eğitim durumuna vb. bağlı değil. En azından diğer herşeye kıyasla daha az bağlı diyebiliriz.

Winter is Coming:!:

• Ergen dediğimiz grup bunları merak ediyor ve destekliyor. Fakat ileride aynı şeyleri düşünüp desteklerle mi.. eh işte orası muamma..

• Bence destekler, ağaç yaş iken eğilir!! @stalkerofbaek

haklısın ama şöyle bir şey de var. Onlar sadece sevdikleri sanatçıları yakıştırıyorlar ve hemen bütün homo ları destekliyorlarmış gibi algılıyorlar..

• Çevremde belirli insanlar var. Homofobik olmadıklarını, tamamen Queer insanları desteklediğini söylüyorlar. Ama AIDS bulaştırırım diye benden uzak duruyorlar. Bende AIDS bulunmamasına rağmen... Tabiki herkes böyle midir, orası tartışılır.

Hatta şu tür diyologlar başladı

Birisi: Ooo saçların çok güzel olmuş.

Ben: Bir şey yapmadım, teşekkür ederim.

Birisi: Uzatmaya başlamışsın ya ondan güzel olmuş.

:D?

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 2 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!