Lgbt başrolü olan diziler

 • Tamamı lgbt karakterler den oluşan (The L Word, sense8) gibi yada baş rol oyunculardan lgbt karakter olan (Wynonna Earp, Killing Eve, The 100) gibi dizilerden bildiklerimizi paylaşırsak, bilmediğimiz lgbt dizilerini de öğrenmiş oluruz dedim :) malum Google da arayınca bazı güzel dizileri bulmak zor olabiliyor.

  Not: Konu açmakta pek iyi değilim umarım doğru yere doğru içerik ile açmışımdır :)

  Bir hatam olduysa affola

 • başrolde eşcinsel karakter olan ve benim sevdiğim diziler

  haunting of bly manor

  euphoria

  elite

  yan rolde eşcinsel karakter olan ve benim sevdiğim diziler

  the society

  stranger things

 • 1."I Am Not Okay With This". 2020 yapım tek sezonluk olan benim çok beğendiğim bir gençlik, fantastik, komedi kategorilerinde bir Netflix dizisi. Baş rolümüz çok tatlı lezbiyen bir birey.

  2. "Please Like Me". çok bilinmeyen harika bir komedi dizisi Pivot yapımı ama netflixte var. ana karakter çok sempatik ve eğlenceli gay bir birey. diğer karakterler de muazzam aşırı güldüren olaylar yaşanıyor.

  3. "Love, Victor". 'Love,Simon' filmini bilirsiniz. bu dizi de onun Hulu tarafından diziye uyarlanmış versiyonu harika dizi tavsiye ederim.

  4. "Tiny Pretty Things" daha çok yeni bir netflix dizisi. ana karakterin en yakın arkadaşı mükemmel derecede eğlenceli gay bir karakter. olaylar bir bale okulunda yaşanıyor. dans sahneleri harika. öneririm.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!