Seçimlerimiz?

• Bazen hayat bizi öyle seçimler arasında bırakır ki, bu seçimlerde ya kendinizi dinleyeceksinizdir ya da olması gerekeni. Her seçimlerimizin bir sonucu olması gerektiğine inanıyorum ben, isteyerek yapsak da yapmasak da. Ve her seçimimizde bizi korkutan düşünce "sonuçları" oluyor galiba. Size bir şey sormak istiyorum.

(Bu yapacağınız şeyin yapsanız da yapmasanız da imkansız olmak gibi bir durumu var, başka bir düşünce üzerinden bakarsak bunun size bir getirisi olmama ihtimali çok yüksek, sadece kendi istediğiniz için ve düşüncelerden kurtulmak için yapmak istiyorsunuz ama şöyle bir soru ile karşılaşıyorsunuz; )

Eğer yaparsanız hayatınızın o andan sonra nasıl ilerleyeceğinden emin olamadığınız bir şeyi yapar mıydınız? Ya da hiç yaşanmamış gibi mi davranırdınız?

• Ben hiç yaşanmamış gibi davranamıyorum,kafaya her şeyi taktığım için...Geçmiş geçmişte kalıyor ama ben hala oradayım ve kabullenemiyormuş gibiyim.Hayatımda bir ara hiçbir şey (ödev,aktivite vb.)yapmak istemiyordum,hayata olan amacımı yitirmiş gibiydim ama düzeldim mi onu bile bilmiyorum.

VE TAM DA ÜNİVERSİTE ZAMANI 😂

• Ben hiç yaşanmamış gibi davranamıyorum,kafaya her şeyi taktığım için...Geçmiş geçmişte kalıyor ama ben hala oradayım ve kabullenemiyormuş gibiyim.Hayatımda bir ara hiçbir şey (ödev,aktivite vb.)yapmak istemiyordum,hayata olan amacımı yitirmiş gibiydim ama düzeldim mi onu bile bilmiyorum.

VE TAM DA ÜNİVERSİTE ZAMANI 😂

Evet evet o anları biliyorum maalesef benim de üniversite zamanları çok zor geçmişti ilk zamanları gerçi hala sıkıntılı ama :D Bişeyleri kafaya takmak çok sıkıntılı bir durum oluyor ya çıkamıyorsun uzun bir süre oradan, umarım sen olduğundan daha kolay atlatırsın ve düzelirsin :)

• Evet evet o anları biliyorum maalesef benim de üniversite zamanları çok zor geçmişti ilk zamanları gerçi hala sıkıntılı ama :D Bişeyleri kafaya takmak çok sıkıntılı bir durum oluyor ya çıkamıyorsun uzun bir süre oradan, umarım sen olduğundan daha kolay atlatırsın ve düzelirsin :)

Umarım :,)

• Seçimler güçlü insanların aciz insanlara sunduğu sadakadır.

Sebepler ve onların doğurduğu sonuçlar ise tartışılmaz olarak gerçeğin kendisidir.

Örneğin satın alacağınız çamaşır deterjanının markasını seçebilirsiniz ama deterjana ihtiyacınız olduğu gerçeğini asla değiştiremezsiniz.

Oy vereceğiniz siyasi partiyi belirleyebilirsiniz ancak halihazırda bulunan partilerin görüşlerini belirleyemezsiniz.

Karnınız acıktığında yiyeceğiniz yemeği seçebilirsiniz. Ama açlığa sebep olan biyolojik etkenleri ortadan kaldıramazsınız ve sonuç olarak yemek yersiniz.

Size seçimler sunulur ki var olan gerçekliği sorgulamayasınız diye

Size seçimler sunulur ki toplumla barışık olasınız diye

Ama Asla seçenekleri belirlemenize izin verilmez.

Winter is Coming:!:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!