Korkun nedir?

• Hayatındaki en büyük korkun nedir? :/

Benim= (Birini kaybetmek)... :|

• Gerçekten kalpten sevdiğim insanların beni sevmeyecek olma düşüncelerimin gerçek olması, yalnızlık korkusu gibi değil de sevdiklerin tarafından dışlanma korkusu gibi galiba.

• Gerçekten kalpten sevdiğim insanların beni sevmeyecek olma düşüncelerimin gerçek olması, yalnızlık korkusu gibi değil de sevdiklerin tarafından dışlanma korkusu gibi galiba.

Umarım o korkun hiç bir zaman gerçek olmaz... Saygılar sevgiler:)

• Hiç birini sevemicek olmaktan birine güvenememekten sadece kendimi öylece bırakamamakdan. Sanırım yalnızlık korkusu gibi ama daha çok beni seven belki de değer veren insanlara bakıp aynı duyguları onlar gibi yaşayamamak güvenememek hep bi savunma durumunda olmak yorucu sanırım bu duygusuzluk hissinin geçici değil kalıcı olmasından korkuyorum.

• Hayatındaki en büyük korkun nedir? :/

Benim= (Birini kaybetmek)... :|

Aynı şekilde bende öyle..sevdiklerimi kaybetme korkusu

• Sevdiklerimi kaybetmek hatta daha da kötüsü sevdiklerimin sevdiklerini kaybettiğinde üstesinden gelemeyecekleri korkusu var

• Sevdiğim insanlardan nefret edilme korkusu var. Örümcek , Köpekler

bi keresinde bu örümcek korkusu yüzünden Birinci kattan aşağıya atmıştım kendimi :D neyse ki bir şey olmadı Maşallah turp gibiymişim. :D

Örümceğin üzerimde olduğunu düşünerek panik oldum Ordan oraya zıplaya zıplaya cama geldim nasıl olduysa gum aşağıda buldum kendimi ^^

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 50 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!