Makyaj Dosyası

• Selam millet. Baktım ki forumda böyle bir başlık yok ben oluşturayım dedim.

Kimler günlük olarak makyaj yapıyor? Ben mesela günlük olarak pek makyaj yapmıyorum. Sadece özel bir yere gideceksem veya arkadaşlarla buluşacaksam makyaj yaparım o da çok nadir bazen hiç yapmıyorum. Biraz üşeniyorum aslında :D^^ Yaparsam da genelde açık tonlarda ruj, rimel, allık falan sürüyorum.

Bazı arkadaşlarım bakkala bile giderken yüzünde makyaj yoksa evden çıkmıyor. Sizler ne yapıyorsunuz? Hangi malzemeleri nasıl kullanıyorsunuz? Makyaj vloggerlerini takip edenleriniz var mı? Varsa kimler:?: :/ :D

Winter is Coming:!:

• Makyaj eğlenceli bir şey,sanki tabloya bir şey çiziyorsun gibi (göz makyajları-tüm yüz-fx vb).Ben de aynı şekilde makyaj yapıyorum ve açıkçası makyaj yapmayı seviyorum (günlük hayatta çok yapmasam da),ama açıkçası makyajsız yaşayamayanları da saçma buluyorum.İnsanın kendi doğal güzelliği daha iyi ama yine de insan biraz daha güzel olmak istiyor ☺️.Çok böyle “Ay makyaj malzemelerim hepsi şu marka olsun”demiyorum ama the revolution bir de nyx’i kullanıyorum bu aralar.Vlogger olarak aklıma pek gelmedi ama geldiğinde yazacağım ☺️

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!