Kaybolmuşluk!

• Bir aseksüel olduğunuzu düşünün. Hemcinsinizden birisiyle görüşüyorsunuz ve ona karşı bir şeyler hissetmeye başlıyorsunuz fakat bunun yanlış olduğunun da farkındasıınız. ne yapardınız? gerçekten kalbinizin sesini mi dinlerdiniz yoksa mantığınızı mı konuştururdunuz? (aileniz homofobik olsun bu arada..)

• Nikopol

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “KAYBOLMUŞLUK...” Yeni Başlık: “Kaybolmuşluk!.”
  • Bu yanlış değil. Açılmazdım ama eşcinsel olduğumu söylerdim.

eşcinsel olduğunu söylersen çok tepki alacaksın ama kaldırabilir miydin onca yükü?

• Onu önce homofobik olmaktan çıkarırdım, sonra açıklardım.

Eşitlik adalet gibi konulardan anlatırdım.

Bkz. Eşcinsellerin haksız yere katledilmesine katlanamıyorum

gkCinsiyetsiziniz

• Mantıklı fakat "tabiki de böyle bir şeyi haketmiyorlar yine de bu yanlış bir şey olduğu gerçeğini değiştirmez." düşüncesinden başka bir şeyle karşılaşılmaz diye tahmin ediyorum..

• Niye yanlış onu anlamadım. İnsanlara açılmıyorsam açılma gibi bir zorunluluğumun olduğunu düşünmediğim içindir. Yoksa en fazla çevremden gereksizler çıkar ve gerçekten insanlığa değer verenler kalır. Bu da şahsen işime gelir.

• Niye yanlış onu anlamadım. İnsanlara açılmıyorsam açılma gibi bir zorunluluğumun olduğunu düşünmediğim içindir. Yoksa en fazla çevremden gereksizler çıkar ve gerçekten insanlığa değer verenler kalır. Bu da şahsen işime gelir.

Ailenin hayatından çıkması gerçekten işine gelir mi? Açıkçası benim gelmez..

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!