Yüzleşmek istediğiniz birisiyle nasıl yüzleşirsiniz?

• Uzun zamandır yüzleşmek istediğim birisi var ve büyük ihtimalle cevap bile vermeyecek ama yine de nasıl yüzleşebilirim bilmiyorum. Yüzleşirsem iyileşecekmişim gibi hissediyorum. Çünkü uzun zamandır hiçbir şekilde stalk yapmıyorum, fotoğraflarını sileli 1,5 yıl oldu ama hala birilerini ona benzetip duruyorum, durduk yere aklıma geliyor ve bu aşırı sinir bozucu bir durum. Uzun zaman sonra birisini özlediniz veya hala özlüyorsunuzdur, pişmanlık duydunuz ya da hala duyuyorsunuzdur, ya da kızgınlığınız geçmemiştir, onunla nasıl yüzleşirdiniz/ yüzleştiniz?

• Venus

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “Yüzleşmek istediğiniz birisiyle nasıl yüzleşirsiniz?0.” Yeni Başlık: “Yüzleşmek istediğiniz birisiyle nasıl yüzleşirsiniz?.”
  • Yüzleşmekten tam olarak kastını anlayamadım, aranızda ne geçti onu da bilmiyorum. Şahsen biriyle muhabbetimi kesmişsem ciddi bir şey olmuş olmalı, tekrar bir araya geleceğimi sanmam. Ama içinde bir ukde kalacağına, ulaşmak en doğrusu olur gibi. Cevap vermese bile denedim dersin en azından.

• Yüzleşmekten tam olarak kastını anlayamadım, aranızda ne geçti onu da bilmiyorum. Şahsen biriyle muhabbetimi kesmişsem ciddi bir şey olmuş olmalı, tekrar bir araya geleceğimi sanmam. Ama içinde bir ukde kalacağına, ulaşmak en doğrusu olur gibi. Cevap vermese bile denedim dersin en azından.

Kastım şu, platoniktim. Arkadaştık ama o da hoşlandığımı biliyordu. Bazı arkadaşlarımın tavsiyelerine uyduğum için aram açıldı. Evet üstüne gittim sonra ama arkamdan demediğini bırakmadı, benim de hatalarım oldu ama bu onun hata yaptığı gerçeğini değiştirmiyor. Bilmiyorum, kötü hatırlanmak ya da onu kötü hatırlamak istemiyorum

• Kastım şu, platoniktim. Arkadaştık ama o da hoşlandığımı biliyordu. Bazı arkadaşlarımın tavsiyelerine uyduğum için aram açıldı. Evet üstüne gittim sonra ama arkamdan demediğini bırakmadı, benim de hatalarım oldu ama bu onun hata yaptığı gerçeğini değiştirmiyor. Bilmiyorum, kötü hatırlanmak ya da onu kötü hatırlamak istemiyorum

Hak etmediğin şeyler işittiysen, yüzüne ya da arkandan, değmez bence bırak gitsin.

• Hak etmediğin şeyler işittiysen, yüzüne ya da arkandan, değmez bence bırak gitsin.

Bunun farkındayım, bırakmak en iyisi ama olmuyor çünkü denedim. Dediğim gibi, yüzleşebilirsem en azından bırakabilirim diye düşünüyorum :,) Neyse

• Kendini özgür bırakmak için yüzleşmen gerektiğini düşünüyorsan bence yüzleşmelisin. Aynı düşünce ile ben de yüzleştim. Tam olarak yüzleşme sayılmazdı gerçi benimki daha çok vedalaşmaktı. Ama kafam çok rahatladı, hafifledim :S .

Tabi yine de karşı tarafın vereceği her türlü tepki ya da tepkisizliğe karşı hazırlıklı olmalısın. Ondan bi beklenti içine girersen işler hiç istediğim gibi gitmedi keşke yüzleşmeseymişim de diyebilirsin ?( .

• Kendini özgür bırakmak için yüzleşmen gerektiğini düşünüyorsan bence yüzleşmelisin. Aynı düşünce ile ben de yüzleştim. Tam olarak yüzleşme sayılmazdı gerçi benimki daha çok vedalaşmaktı. Ama kafam çok rahatladı, hafifledim :S .

Tabi yine de karşı tarafın vereceği her türlü tepki ya da tepkisizliğe karşı hazırlıklı olmalısın. Ondan bi beklenti içine girersen işler hiç istediğim gibi gitmedi keşke yüzleşmeseymişim de diyebilirsin ?( .

Hiçbir şekilde beklenti beklemiyorum zaten ondan, beklediğim tek şey görüldü bile atmaması olacaktır gjgkfffjfkkggk

• Benzer bir durum vardı... Ve hepsi benim hatamdı. Bir başkasına gittim, bir manipülatör ve bir narsist ve beni kendi tarafına çekmek için her şeyi yapan çok kurnaz bir kadın ve ne yazık ki başardı. Bunun için sadece kendimi suçluyorum.Zaten 3 ay sonra geri dönmek istedim ama geri dönmeyeceğinden korktum.Ve vermediler.Eee beynim nerede... Hatırladım, düşündüm ama ... 21 yıl sonra onu bir sosyal ağda buldum, yazdım, sonra arama ve sonra varış.Şimdi farklı ülkelerde yaşıyoruz ve hiçbir şey solmadı, tüm duygular kaldı. Ve tekrar gelecek. Her gün iletişim kuruyoruz. Ve ne kadar zaman kaybedildi ... Uzun süre depresyondaydı ve kendini sürdü orda... Tek kelimeyle, bir zamanlar aptaldım... Sebebin ne bilmiyorum ama öyle bir şey olursa buluşup konuşmaya çalış, ne olduğunu öğren. sevgililer, karşılıklı olduğunda.Belki senin durumun farklı ama yukarıda yazdığım gibi sana ne oldu bilmiyorum. İyi şanslar ve en iyi dileklerimle, umarım sorununuzu en kısa zamanda çözersiniz.

• Benzer bir durum vardı... Ve hepsi benim hatamdı. Bir başkasına gittim, bir manipülatör ve bir narsist ve beni kendi tarafına çekmek için her şeyi yapan çok kurnaz bir kadın ve ne yazık ki başardı. Bunun için sadece kendimi suçluyorum.Zaten 3 ay sonra geri dönmek istedim ama geri dönmeyeceğinden korktum.Ve vermediler.Eee beynim nerede... Hatırladım, düşündüm ama ... 21 yıl sonra onu bir sosyal ağda buldum, yazdım, sonra arama ve sonra varış.Şimdi farklı ülkelerde yaşıyoruz ve hiçbir şey solmadı, tüm duygular kaldı. Ve tekrar gelecek. Her gün iletişim kuruyoruz. Ve ne kadar zaman kaybedildi ... Uzun süre depresyondaydı ve kendini sürdü orda... Tek kelimeyle, bir zamanlar aptaldım... Sebebin ne bilmiyorum ama öyle bir şey olursa buluşup konuşmaya çalış, ne olduğunu öğren. sevgililer, karşılıklı olduğunda.Belki senin durumun farklı ama yukarıda yazdığım gibi sana ne oldu bilmiyorum. İyi şanslar ve en iyi dileklerimle, umarım sorununuzu en kısa zamanda çözersiniz.

Seni manipüle ettiği için kendini suçlamamalısın (sonuçta manipülatör), kendini de affetmen lazım diye düşünüyorum (umarım kendinle barışmışsındır) ama bunu ben de yaptım, bütün suçu kendime attım. Sonuçta hepimiz hatalar yaparız, insanız sonuçta. Sonuçta hepimiz öğreniyoruz, büyüyoruz içten. Ben üstüne gittim mesela onun (o yazmamasına rağmen ben yazdım fln) ama yine de bu onun hiç hatası yok demek değil. Zaten ikili ilişkilerde (arkadaş-sevgili-aile vs) bazıları ya sadece karşısındakini suçlar ya da sadece kendisini. Hep kendimi suçluyordum ama onun da hatalarını kabullendim (kendisinin kabullendiğini ve vicdan azabı çektiğini sanmıyorum ama neyse) Hala yazmadım bu arada dlwççwçdçss ve teşekkür ederim ✨

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!