Bilmiyorum ne yapsam?

• Merhaba,

Ben biseksüel bir erkeğim heteroseksüel ilişkim var ve evliyim ama bazı zamanlar eş cinsel yönelimimde ağır basıyor yani bilinen tabiri ile hem aktif hem pasifim (etken -edilgen) kadınlara karşı aktif erkeklere karşı pasif bir yönelim ama daha önce hiç eş cinsel ilişki yaşamadım bazen çok istiyorum ve sürekli bu duyguyu bastırmak zorumda kalıyorum Buda bana acı veriyor tam bunu yaşamalıyım ve kendimi tam olarak keşfetmeliyim dediğimde sürekli aklıma evliliğim geliyor ve kıyısından dönüyorum ne yapabilirim kafam çok karışık lütfen bana fikir verebilir misiniz

• En İyi Yanıta Git
  • Çok zorlu bi konu. Kim olursa olsun ne olursa olsun karınızı aldatmış olacaksınız. Eşinizle konuşmayı ya da daha profesyonel bi yardım almayı düşünebilirsiniz.

• Eşinize biseksüel olduğunu açıklamalı mısınız?

1. Olasılık

Diyelim ki eşinize biseksüel olduğunuzu açıkladınız.

1. Eşiniz sizden ayrılır mı?

2. Eşiniz böyle bir şeyi kabul etmeyeceğini söylerse bu durum ilişkinizin devamını nasıl etkiler?

* sürekli şüphe duyulma... gibi.

3. Eşiniz sizden ayrılır durumu ailenize açıklarsa ne tür sorunlarla karşılaşırsınız?

2. Olasılık

Diyelim ki eşiniz biseksüel olduğunuzu kabul etti ve 2. bir ilişki yaşayabileceğiniz göz yumabileceğini söyledi.

1. Eşiniz neden biseksüel bir ilişki yaşayabileceğinizi kabul etti?

* çaresizlik, sizi çok sevdiği için, ailesine geri dönmek istememesi... gibi nedenler.

2. Ne tür bir ilişki yaşarsınız?

* sevgili, tek gecelik ilişki... gibi

3. Eşiniz bir gün farklılık olsun diye bir başka erkekle de ilişki yaşamak istediğini söylerse ne tepki verirsiniz?

• Eşinizin artık başka biriyle de denemek istiyorum demesi ile aynı durum ne yazık ki. Zor bir durum ne yapacağınıza kendiniz karar vermelisiniz karşınızdakini de düşünerek. Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiçbir şeyi bir başkasına da yapmayın tavsiyem bu

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Bir yanda gerçekler ve beraber yola çıktığın bir insan. Diğer yanda henüz yaşamadığın ve hep arzu ettiğin hisler. işin gerçekten zor. ihtiyacın olan zaman ve acele karar vermeden düşünmek. Bu süreçte sana yardım edecek olan insan çok önemli. kendi başına atlatabilirsen ne ala. Unutma,herkes bu konuda bir fikir söyleyebilir. Ama sonuç olarak hayatını etkileyecek olan kararı sen vereceksin. Diyebileceğim sadece acele etme.

• “Yaşanmışlıkların acısı mı? Yaşanmamışlıkların sızısı mı, Hangisi daha derin hissedilir?” Yaşlandığımızda nasıl cevaplarız bu soruyu?

Eğer davranışlarınızın sonucunu düşünürseniz hiçbir şey yapamazsınız, onun içindir ki; yapın gitsin, sonucunu karşılaştığınızda düşünürsünüz…

Yaşadıklarının pişmanlığını gün gelir unutursun… Ya yaşayamadıklarının pişmanlığı? Onun içindir ki; yaşa gitsin! Nasıl olsa gün gelir unutursun!!!

Mesaj 4 düzenlendi, son düzenleyen ATLAS ().

• Eğer eşinizi sevmiyor ve bir çocuğunuz yoksa boşanmayı tercih edebilirsiniz.

Tabi boşanırken karşı taraftaki insanı da düşünmeniz gerekir, nafaka ve hayatını sürdürebilmesi açısından destek olma gibi

• Kesinlikle aldatma yoluna gitmeyin, eğer eşinizin biseksüel olduğunuzu anlayışla karşılayacağını düşünüyorsanız ona açılıp boşanın (eğer boşanacaksanız). Eğer kötü tepki görecekseniz kesinlikle söylemeyin, boşanırken büyük problem yaşarsınız bunu mahkemeye söylerse. Ancak çocuğunuz varsa o çok ayrı mesele, en çok onu düşünmelisiniz.

• En İyi Yanıt

Eşinizi aldatmayın tabiki. Yeni bir şeyler denemek istiyorsanız da önce boşanın

Şöyle rahat günlere gelsek bi

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!