Müslüman Eşcinsellere Sorular

• Ailen senin hakkında ne düşünüyor?

LGBTİ+ topluluğu içinde ayrımcılık yaşıyor musun?

Müslüman toplumun LGBTİ + toplumuna 20 yıl sonraki bakışı ne olur?

• Ailem beni bilmiyor ve bilseydiler hiç hoşnut olmazlardı . Müslüman bir aileyiz bende müslümanım fakat cahil değilim birkaç gereksiz yüzünden Türkiye'nin geldiği son durum bu . Ebeveynler çocuklarına seçim hakkı vermeden zehirli düşünceleriyle çocukların beyinlerini monotonlaştırıyorlar . Sonuç olarak bir zamanlar kendini ayıp sanan ve sonsuz ikileme girip kendinden şüphe eden tutsaklara dönüştürüyorlar. Bu ataerkil bireyleri iyileştirebilirsek veya gelecek nesli dogruya teşvik edersek eminim gelecek herkese hayırlı gelecek.

• 1 aileme daha söylemedim;c ama anlayayışla karşılayakcaklarına eminim! 2kimseye anlatamadığımdan(yapmaya korkuyorum knkm benim ona aşık olduğumu düşünebilir;-;) bilmiyorum 3 bence eğer daha fazla destek alırsak BAYA iyi yerlere geçip ayrımcılık olmıcak :3

• Aileme açılmadım

Lgbti+ tanıdığım biri yok haliyle ayrımcılık yaşama ihtimalim olan bir ortamım yok

50 yıl sonra bile hiçbir şey değişmez

Şöyle rahat günlere gelsek bi

• annem biliyor seçimimi gruba yeni katıldım şuan yorum yapamam ve zaman her şeye ayak uyduruyor 20 yıl sonra daha neler olur bilemeyiz çünkü gerçekçiyim

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!