İzlediğiniz ve unutamadığınız bir film

• Hiç izlediğiniz ama aklınızdan çıkmayan bir film varsa herkes paylaşabilirmi ben genelde filmleri ve dizileri netflixde izliyorum daha çok dizilere yöneldim filmlarde yada dizilerde neye dikkat ederiz ben aksiyona hareketlilik.heycana filmin içindeki konuları takip ederim saçma sapan şeyler varmı yada çelişki

• Brooklyn'e Son Çıkış diye bir film vardı. ABD'nin 2. DS sonrasındaki çalkantılı günlerini, Mafyanın cirit attığı 1950'lerdeki sancılarını anlatıyordu. İçinde bizden insanlar ve gördükleri zulümler de vardı. Gay straight her yönüyle toplumun tavır aldığı, haksızlığa uğramış insanların filmi. Karamsar ve karanlık filmlerden hoşlanıyorsanız kaçırmayın. Bulması biraz zor oluyor ama Youtube bir yerlerden denk gelebilirsiniz. Last Exit to Brooklyn- Jennifer Jason Leigh gibi kıymeti bilinmemiş gerçek bir aktrisi de barındırması cabası.

• Never let me go. Yani bir film bu kadar mı içine oturur bir insanın. Yavaş ilerleyen ağır drama bir bilim kurgu(?)-dram filmi. Oyunculuklara da bayılmıştım

Şöyle rahat günlere gelsek bi

• The Godfather (Mafya, Aksiyon)

Avengers End Game (Fantastik, Bilim Kurgu)

Iron Man (Serisi) (Fantastik, Bilim Kurgu)

Adrift (Aşk, Gerilim, Aksiyon)

Tenet (Bilim Kurgu, Yeni Çağ)

şuanlık aklıma gelen bunlar

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!