Bursa'da Gay Hamamı var mı?

 • İyi günler. Bursa da hiç gay hamama giden oldu mu? Gay hamam var mı Bursada yahut gay ilişkilerin yaşandığı bir hamam?

 • Türkiye' de gay hamam mı var? 😯

  :D sen de haklısın ama İstanbulda Firuz Ağa diyorlar, Ankara'da da bir tane varmış. Bursa gibi bir yerde eminim vardır ama bilmiyorum. İki kişilik odalar var hamamda ama o birlikte olduğun kişiyle tutuluyor, heyecan aramak için de birlikte olduğunla gitmek sıkıcı. Ben hamama gidip biraz heyecan yaşamak istiyorum. Bulursam böyle bir hamam, bakalım.

 • Nikopol

  Changed the title of the thread from “Bursa'daki Gay Hamam Var mı?” to “Bursa'da Gay Hamamı var mı?”.
 • :D sen de haklısın ama İstanbulda Firuz Ağa diyorlar, Ankara'da da bir tane varmış. Bursa gibi bir yerde eminim vardır ama bilmiyorum. İki kişilik odalar var hamamda ama o birlikte olduğun kişiyle tutuluyor, heyecan aramak için de birlikte olduğunla gitmek sıkıcı. Ben hamama gidip biraz heyecan yaşamak istiyorum. Bulursam böyle bir hamam, bakalım.

  Kız o erkek genelevi gibi o ne yahu öyle :) tabi erkekler yaşamda çok daha açık görüşlü, değişik ne diyeyim bulursun umarım ama dikkat et hijyen ve diğer şeylere. Hamamlar bulaşıcı herşey için daha açık

  " Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!