Sonradan Biseksüel olunur mu?

• Gari̇p duygular içindeyi̇m. Kadınlara karş hi̇ç İlgi̇si̇ olmayan erkek eşci̇nseldi̇m ancak dönüşüm mü geçiri̇yorum acaba? Böyle hi̇ssedenler oluyor mu yani̇ sonradan bi̇seksüel olunuyor mu ya da duygularım bana oyun mu oynuyor?

• Karantina 41.gün: Kendi cinselliğimi sorgulamaya başladım. 60.güne girmeden tamamen kendimi Cephalopod ırkına adamayı düşünüyorum. 75.günde tamamen kovan zihnine bağlanıp kendimi lezbiyen ceph yapacağım.

• Sana şöyle anlatayım, oldum olası kadınlara hayranım ve kadınları seviyorum ama bir erkek var ki ona çok büyük zaafım var. Ama bu demek olmuyor ki ben bi veya homoseksüelim. Ben insanım , kadınları severim veya bir erkeği , dostum hiç farketmez. Kendimizi bu kalıplara sıkıştırmamalıyız yoksa güzelliklerden mahrum oluruz. Böyle düşündükçe daha da çıkmaza girersin benden demesi :)

• Sana şöyle anlatayım, oldum olası kadınlara hayranım ve kadınları seviyorum ama bir erkek var ki ona çok büyük zaafım var. Ama bu demek olmuyor ki ben bi veya homoseksüelim. Ben insanım , kadınları severim veya bir erkeği , dostum hiç farketmez. Kendimizi bu kalıplara sıkıştırmamalıyız yoksa güzelliklerden mahrum oluruz. Böyle düşündükçe daha da çıkmaza girersin benden demesi :)

Katılıyorum,eskiden kendimi kalıba sokmam gerektiğini düşünürdüm ve çok kafa yorardım yönelimimle ilgili.Hatta burada da panseksüellik/poliseksüellik ile ilgili bir şey yazmıştım.Ama artık eskisi kadar umursamıyorum başkalarını.Hem “Sonradan biseksüel olabilir miyim?”falan filan her ne kadar saçma duyulsa da,kendimizi keşfediyoruz sonuçta diye düşünüyorum ki bana da biraz öyle geldi.”Cinsel TERCİHİNİ keşfedememişsin.”Tatlım,ayrımcı olup da “Erkek gibi erkek seviyorum.” düşüncesinde olman benim suçum değil.İllaha kimseye bir şey açıklamak zorunda olduğumuzu düşünmüyorum.Ben insan seviyorum.BİTTİ!

Tabii suç bizde değil,başkalarının farklılıklarını kötü bir şeymiş gibi kalıba sokmaya çalışanlarda ve baskıcı insanlarda.Cinsiyetçiler,ırkçılar,homo/hetero/trans/bi fobikler...

• Katılıyorum,eskiden kendimi kalıba sokmam gerektiğini düşünürdüm ve çok kafa yorardım yönelimimle ilgili.Hatta burada da panseksüellik/poliseksüellik ile ilgili bir şey yazmıştım.Ama artık eskisi kadar umursamıyorum başkalarını.Hem “Sonradan biseksüel olabilir miyim?”falan filan her ne kadar saçma duyulsa da,kendimizi keşfediyoruz sonuçta diye düşünüyorum ki bana da biraz öyle geldi.”Cinsel TERCİHİNİ keşfedememişsin.”Tatlım,ayrımcı olup da “Erkek gibi erkek seviyorum.” düşüncesinde olman benim suçum değil.İllaha kimseye bir şey açıklamak zorunda olduğumuzu düşünmüyorum.Ben insan seviyorum.BİTTİ!

Tabii suç bizde değil,başkalarının farklılıklarını kötü bir şeymiş gibi kalıba sokmaya çalışanlarda ve baskıcı insanlarda.Cinsiyetçiler,ırkçılar,homo/hetero/trans/bi fobikler...

Çok teşekkürler, sonunda fikirlerime uzaydan gelmiş gibi bakmayan bir insan. Asla kendini kalıplara sokma,çünkü bizi biz yapan aslında fazlalıklarımız :) İyi günler<3

• Çok teşekkürler, sonunda fikirlerime uzaydan gelmiş gibi bakmayan bir insan. Asla kendini kalıplara sokma,çünkü bizi biz yapan aslında fazlalıklarımız :) İyi günler<3

hakkaten çok teşekkürler düşüncelerin için

• GARİP DUYGULAR İÇİNDEYİM. KADINLARA KARŞI HİÇ İLGİSİ OLMAYAN ERKEK EŞCİNSELDİM ANCAK DÖNÜŞÜM MÜ GEÇİRİYORUM ACABA? BÖYLE HİSSEDENLER OLUYOR MU YANİ SONRADAN BİSEKSÜEL OLUNUYOR MU YA DA DUYGULARIM BANA OYUN MU OYNUYOR?

Ayrıca bakınız:

"38 YAŞINDAYIM. İSTANBULDA YAŞIYORUM. KENDİ HALİNDE DÜZGÜN YAŞAYAN BİRİYİM. AMACIM LGBT BİR BAYANLA EVLİLİK YAPMAK VE ÇOCUK SAHİBİ OLMAK. DÜZGÜN YAŞAYAN VE KENDİ İŞİNDE GÜCÜNDE BİRİYİM. SESSİZ SAKİN VE DİNİ İNANCI OLAN BİRİYİM. UÇLARDA YAŞAYANLAR UZAK DURSUN LÜTFEN..."

Sana şöyle anlatayım, oldum olası kadınlara hayranım ve kadınları seviyorum ama bir erkek var ki ona çok büyük zaafım var. Ama bu demek olmuyor ki ben bi veya homoseksüelim. Ben insanım , kadınları severim veya bir erkeği , dostum hiç farketmez. Kendimizi bu kalıplara sıkıştırmamalıyız yoksa güzelliklerden mahrum oluruz. Böyle düşündükçe daha da çıkmaza girersin benden demesi :)

Katılıyorum,eskiden kendimi kalıba sokmam gerektiğini düşünürdüm ve çok kafa yorardım yönelimimle ilgili.Hatta burada da panseksüellik/poliseksüellik ile ilgili bir şey yazmıştım.Ama artık eskisi kadar umursamıyorum başkalarını.Hem “Sonradan biseksüel olabilir miyim?”falan filan her ne kadar saçma duyulsa da,kendimizi keşfediyoruz sonuçta diye düşünüyorum ki bana da biraz öyle geldi.”Cinsel TERCİHİNİ keşfedememişsin.”Tatlım,ayrımcı olup da “Erkek gibi erkek seviyorum.” düşüncesinde olman benim suçum değil.İllaha kimseye bir şey açıklamak zorunda olduğumuzu düşünmüyorum.Ben insan seviyorum.BİTTİ!

Sonradan olunmaz sonradan anlaşılabilir, geç farkedebilirsin bu doğal olanı

38 yaşında (!) ve elektronik cihazların akıllanmasına rağmen aptal (!) kalıp cinsel kimlikler, cinsel yönelimler ve toplumsal cinsiyet rolü hakkında cahil olan, en geniş tanımı ile LGBTQIA+ bireylerinin uçlarda (!) yaşadığını düşündüğü halde buraya gelen ve kullandığı cihazda bile ne yazdığına bakmayıp (!) sitenin partner arayışına yönelik olmadığı bilmeyen, cinsel yöneliminin önceden homoseksüel olduğunu fakat "-de, -da" geçmiş zaman eki kullanarak bunun artık var olmadığını (!) ve kendinin farkında ol(a)mayıp (!) cinsel yöneliminin biseksüelliğe dönüşebileceğini düşünen (!) ve herhangi bir cinsel yönelimin bireylerinin %100 olarak o cinsel yönelime göre davranışlar sergilemediğini bilmeyenleri, yıllarca 1. derece yakınları, 2. derece yakınları, 3. derece yakınları, arkadaşları, çevresi ve toplum yüzünden aşağılık duygusun getirdiği dışlanma korkusu ile kişinin geliştirdiğin savunma düzeneği olan bastırmanın doğal olarak adlandırıldığını gördüğümüz başlık.

• Aslında hep deriz eşcinsellik doğuştandır diye ama cinsel yönelimleri başka şeyler etkiliyor mu, bunun kanıtı yok. Belki zaman içinde de bir şeyler değişiyordur ve bu değişime açık olmalıyız. Bu, bizim hislerimizle alakalı olduğu için takım tutar gibi tutmak yanlış geliyo.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!