Kitap çıkarmak istiyorum

• YENİ

Arkadaşlar ilk kitapımı yazmak istiyorum ama henüz içeriğine ve konusuna karar veremedim sizin yaratıcı farklı fikirleriniz varmı bu benim için çok önemli şuan piyasaya baktığımızda çok dandik kitaplarda görebiliyoruz ama ben bunun tüm hepsinden daha farklı her insanda iz bırakan bi yeri olmasını istiyorum tabi bu fikir bazılarına saçma gelebilir ama dünyada deneyimleyemediğimiz bazı şeyleri kitap okuyan insanların hissederek deneyimlediğini gördüm lütfen fikirlerinizi yazmayı unutmayın :*

• Yorumda bulunmak için Bu bağlantı'yı tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Türkiye Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Trans ve İnterseks Yardımlaşma & Dayanışma Topluluğu, Eşcinsel Topluluk.

• Nikopol

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “Kitap çıkarmak istiyorummm.” Yeni Başlık: “Kitap çıkarmak istiyorum.”
    • YENİ

Lgbt içerikli,Türkiyede geçen,karakterlerin başına gelen haksızlıklar (cinsiyet eşitsizliği,homofobi,transfobi,ırkçılık,taciz vb),buna rağmen güçlü kalmakla alakalı olabilir.Tanışan ve birbirine âşık olan iki kadın ya da adamın hikayesi olabilir.Dediğim gibi,sadece aşkları değil,dünya’nın gerçekliklerinin de olması iyi olur.

Benim fikrim bu

• YENİ

O konuda bir fikrim yok açıkcası,kaç sayfa falan.Ama karakter olarak kuralları yıkmayan biri olabilir ve âşık olduğu kişi sayesinde hiç bir şeyden korkmadan,onun yanındayken güçlü hissedebilir,ya da tam tersi(ana karakter kuralları yıkan ve diğer kişiyi güçlendiren),ya da iki tarafta aynı olabilir.Karakterler (sevgililer) feminen mi maskülen mi olsun onu bilmiyorum.