Kitap çıkarmak istiyorum

 • Lgbt içerikli,Türkiyede geçen,karakterlerin başına gelen haksızlıklar (cinsiyet eşitsizliği,homofobi,transfobi,ırkçılık,taciz vb),buna rağmen güçlü kalmakla alakalı olabilir.Tanışan ve birbirine âşık olan iki kadın ya da adamın hikayesi olabilir.Dediğim gibi,sadece aşkları değil,dünya’nın gerçekliklerinin de olması iyi olur.

  Benim fikrim bu

 • O konuda bir fikrim yok açıkcası,kaç sayfa falan.Ama karakter olarak kuralları yıkmayan biri olabilir ve âşık olduğu kişi sayesinde hiç bir şeyden korkmadan,onun yanındayken güçlü hissedebilir,ya da tam tersi(ana karakter kuralları yıkan ve diğer kişiyi güçlendiren),ya da iki tarafta aynı olabilir.Karakterler (sevgililer) feminen mi maskülen mi olsun onu bilmiyorum.

 • Kitap çıkartmak kadar kolay birşey yok. 3 adımda nasıl kitap çıkartılır anlatıyorum.


  İlk önce bir sahafa girin orada bulabildiğiniz en ucuz kitabı satın alın. Sonra herhangi bir nalbura girin ve çıkartmak istediğiniz yüksekliğe uygun bir merdiven satın alın. Tercihen bir adet iş bareti de almanız tavsiye olunur.


  Merdiveni uygun bir duvara veya ağaca sıkıca sabitleyin, baretinizi takın, kitabı iki elinizle sımsıkı kavrayın ve basamakları birer birer çıkmaya başlayın. Acele edip iki basamak birden atlamak istenmeyen sonuçlar doğurabilir bu nedenle sabırlı olun. Hedefinize giden yolda inancınızı sakın kaybetmeyin.


  En son basamağa geldiğinizde kitabınız çıkmış olacaktır. Şimdi kitabı yukarı çıkarttığınız gibi geri indirin. Merdiveni katlayıp ihtiyacı olan birine verin. Baretinizi de bir işçiye hediye edin ve evin yolunu tutun. Aldığınız o ucuz kitaptan okumaya başlayın.

 • Üzdü :( :D

 • :D :D :D akşam akşam iyi güldürdün sağol

 • Arkadaşlar ilk kitapımı yazmak istiyorum ama henüz içeriğine ve konusuna karar veremedim sizin yaratıcı farklı fikirleriniz varmı bu benim için çok önemli şuan piyasaya baktığımızda çok dandik kitaplarda görebiliyoruz ama ben bunun tüm hepsinden daha farklı her insanda iz bırakan bi yeri olmasını istiyorum tabi bu fikir bazılarına saçma gelebilir ama dünyada deneyimleyemediğimiz bazı şeyleri kitap okuyan insanların hissederek deneyimlediğini gördüm lütfen fikirlerinizi yazmayı unutmayın :*

  Yaşın gereği çok eleştirici olmak istemiyorum ama bir insan yazacağı konuyu kitabın içeriğini başkalarına sorarak belirlemez. Madem farklı bir şeyler istiyorsun bu farklılığı sen yaratmalısın başka insanların fikirleri ile değil sonuçta sen yazacaksın onlar değil ;) yazmaya başladığında konuyu bulduğun zaman yardımcı olurum dilersen