translar ve travestiler bilgi merak

• merhaba arkadaşlar daha öncelerden beri icimde trans kadınlara karşı bir hisler var fakat bunu kendime ve dısarıya nasıl yansıtıyorum veya nasıl yansır bilemedigim icin tam olarak hiç bi zaman kendimle bile yüzlesemedim... bir erkek olarak biraz belki bilgi belki denk gelememisimiz beni sıkıntıya sokuyor konusmak görüşmek istiyorum ama dert olucak gibi. biliyorsunuz trans bireyler icin ülkemiz sıkıntılı. bende bilgilenmek muhbbet etmek ve tecrubelerinizden birseyler ögrenmek icin buraya yazıyorum konusabiliriz mesaj atabilirinz burdan yazabiliriz bilgilendirirseniz ve muhabbet etmek isterseniz lütfen cekinmeyin ! tesekkür ederim !! :):*:)

• ne konusmak ıstersın dostum burdayım ben ;)

merhaba arkadaşlar daha öncelerden beri icimde trans kadınlara karşı bir hisler var fakat bunu kendime ve dısarıya nasıl yansıtıyorum veya nasıl yansır bilemedigim icin tam olarak hiç bi zaman kendimle bile yüzlesemedim... bir erkek olarak biraz belki bilgi belki denk gelememisimiz beni sıkıntıya sokuyor konusmak görüşmek istiyorum ama dert olucak gibi. biliyorsunuz trans bireyler icin ülkemiz sıkıntılı. bende bilgilenmek muhbbet etmek ve tecrubelerinizden birseyler ögrenmek icin buraya yazıyorum konusabiliriz mesaj atabilirinz burdan yazabiliriz bilgilendirirseniz ve muhabbet etmek isterseniz lütfen cekinmeyin ! tesekkür ederim !! :):*:)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!