Merhaba çok kötüyüm ve intihar etmeyi düşünüyorum

• Merhabalar öncelikle artık çok yalnızım hiç kimsem yok en yakın arkadaşıma gay olduğumu söyledim ve benden iğrendiğini iğrenç bir varlık olduğunu ölmem gerektiğini söyledi ve sonra bunu herkese söylemiş ailem hariç herkes sildi kimse konuşmuyor benle kendimi iğrenç biri gibi hissediyorum ölmek istiyorum ;(;(;(

• Merhaba arkadaşım yaşadığın durum kötü olmuş. Ama bak arkadaşım bunu yapma hayat devam ediyor. Kimseyi takma bu hayat senin kimse de karışamaz her cümleye de üzülme kulaklarını pis sözlere tıka zaten ölümlü dünya elbet bi gün hepimiz öleceğiz. Canının kendinin kıymetini bil şuan okuyunca kotu oldum ne diyeceğimi bile bilemedim. Sana emanet edilen cana kıyılmaz yapma şunu güzel Arkadaşım yanlız değilsin bunu da unutma hayat kısa hayatın tadını çıkarmaya çalış dünyaya 1 defa geliyoruz guzel yaşamanın kıymetini bilmeliyiz bu senin elinde bi başkasının değil.

• Merhaba arkadaşım yaşadığın durum kötü olmuş. Ama bak arkadaşım bunu yapma hayat devam ediyor. Kimseyi takma bu hayat senin kimse de karışamaz her cümleye de üzülme kulaklarını pis sözlere tıka zaten ölümlü dünya elbet bi gün hepimiz öleceğiz. Canının kendinin kıymetini bil şuan okuyunca kotu oldum ne diyeceğimi bile bilemedim. Sana emanet edilen cana kıyılmaz yapma şunu güzel Arkadaşım yanlız değilsin bunu da unutma hayat kısa hayatın tadını çıkarmaya çalış dünyaya 1 defa geliyoruz guzel yaşamanın kıymetini bilmeliyiz bu senin elinde bi başkasının değil.

evden dışarı çıkmıyorum çünkü yalnızım artık konuşabileceğim kimse yok bu foruma da o yüzden üye oldum gerçekten görmesem bile birileriyle konuşmak için

• evden dışarı çıkmıyorum çünkü yalnızım artık konuşabileceğim kimse yok bu foruma da o yüzden üye oldum gerçekten görmesem bile birileriyle konuşmak için

Dışarı çık arkadaşım yanlızsın diye kapanmaya hiç gerek yok bu senin hayatın mutlu olmayı dene mutlu olacağından çok eminim. Olumsuz düşünmeye hayatta pozitif olarak bak dene ;) intihar etmeyi de düşünme. İnan değmez bak hiç değmez

• Merhabalar öncelikle artık çok yalnızım hiç kimsem yok en yakın arkadaşıma gay olduğumu söyledim ve benden iğrendiğini iğrenç bir varlık olduğunu ölmem gerektiğini söyledi ve sonra bunu herkese söylemiş ailem hariç herkes sildi kimse konuşmuyor benle kendimi iğrenç biri gibi hissediyorum ölmek istiyorum ;(;(;(

Ya hayır...intihar etmek bi seçenek değildir..ne olursa olsun..en dibe çökmüş olsan bile...unutma Allah var!!...bunun bi sınav olduğunu düşün..eminim atlatacaksın...ya sabır de...Ayetel Kürs oku...eminim bu sana çok iyi gelecek😊..

• Sakın intihar etme, intihar asla bir seçenek değildir. Bırak insanlar konuşsunlar sen istediğin gibi yaşa kaybedecek bir şeyin yok.

• İnsanları neden kafana takıyorsun ki : D İnsanlar istediği şekilde konuşur en rahatı onları hiç takmamak xd

• takılma dostum ınsanların ne dedıgıne kulak asarsan hayat gecmez kulaklarını tıkayacaksın ve hayatın vermıs oldugu zevklerı tadacaksın sıktırı cek herkese ve hayatını yasamaya bak ;)

Uzun süredir foruma girmiyordum, geldim ve ilk gördüğüm bu gönderi olması üzdü. Hayat gerçekten çok zor, en yakınımızdakinden en yabancıya kadar insanlar bizlere hayatı zehir etmeye çalışabiliyorlar. Ama bu yaşamdan vazgeçmek anlamına gelmez. Herkese ve herşeye karşı güçlü olmalısın. Onları bu şekilde yenebilirsin karşılarında dimdik ayakta durarak. unutma asla yanlış değiliz ve yalnız değilsin. Hangi şehirdesin? Seni bir lgbt kuruluşuna yönlendirmek istiyorum bana istersen özelden mesaj ile ulaş konuşalım.

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 2 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!