Eurovision adlı kullanıcının mesajları

Kendimi gerçekten aşırı yalnız ve dünyada tekmişim gibi hissediyorum evet heteroseksüel arkadaşlarım olmaya başladı ama onlarda beni bir yere kadar anlayabiliyorlar diğer yandan yine korkuyorum acaba eşcinsel olduğumu düşünseler ne yaparlar diye bu yüzden gerçek hayatta tanışabileceğim bir gay arkadaş ya da topluluk arıyorum çünkü gerçekten yeni kabullendim kendimi ve bu konuda bilgim yok ayrıca onlar bana yardım edebilirler hiç bir lgbt bireyi ile tanışmadım dolayısıyla sizden yardım istiyorum bildiğiniz yardım edebilecek bir yer varsa ???

Merhaba arkadaşım yaşadığın durum kötü olmuş. Ama bak arkadaşım bunu yapma hayat devam ediyor. Kimseyi takma bu hayat senin kimse de karışamaz her cümleye de üzülme kulaklarını pis sözlere tıka zaten ölümlü dünya elbet bi gün hepimiz öleceğiz. Canının kendinin kıymetini bil şuan okuyunca kotu oldum ne diyeceğimi bile bilemedim. Sana emanet edilen cana kıyılmaz yapma şunu güzel Arkadaşım yanlız değilsin bunu da unutma hayat kısa hayatın tadını çıkarmaya çalış dünyaya 1 defa geliyoruz guzel yaşamanın kıymetini bilmeliyiz bu senin elinde bi başkasının değil.

evden dışarı çıkmıyorum çünkü yalnızım artık konuşabileceğim kimse yok bu foruma da o yüzden üye oldum gerçekten görmesem bile birileriyle konuşmak için

Merhabalar öncelikle artık çok yalnızım hiç kimsem yok en yakın arkadaşıma gay olduğumu söyledim ve benden iğrendiğini iğrenç bir varlık olduğunu ölmem gerektiğini söyledi ve sonra bunu herkese söylemiş ailem hariç herkes sildi kimse konuşmuyor benle kendimi iğrenç biri gibi hissediyorum ölmek istiyorum ;(;(;(