Kötü Hissettiğinde Ne Yaparak Rahatlarsın?

• Kendimi kötü hissettiğimde... Beni rahatlatan bir yer var...Üzgün olduğum zamanlar oraya giderim... İçimi döker rahatlarım.. Ora dediğim öz babamın ziyaretine... Tek huzur bulduğum yer orası..

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Gokhan Bayraktar ().

• Kendimi kötü hissettiğimde ruh halime göre müzik dinlerim, hava güzelse dışarı çıkarım güzel değilse odamdan çıkmayıp dizi izlerim, kitap okurum. Birde spora giderim

• su an çok kötü hissediyorum mesela tek yaptığım sanal alemde dolaşmak çunku kactığım hislerden saklandıgım yerler buralar

Iyi hissettirmiyor, uyuşturuyor ya da unutturyor

• Genelde karanlık sesiz Kimsenin olmadığı bir ortamda olurum. Ağlarım olmazsa Damar müzikleri dinler benlik değil ama ihtiyaç duyuyorum. Dinlerim kimseyle konuşmayı tercih etmem. Dışarı yanlız başıma dolaşırım hava alırım. Eve gelir TV ile oyalanırım. O zaman bi nebze olsun unutmuş gibi olurum.

• Kimsenin bulamayacağı bir yere gidip kulaklığı takıp son ses dubstep müzik açık düşünmemeye çalışıyorum derin derin nefes alıp elimi kalbimin üstüne koyarak ritim tutuyorum. Genelde 5-10 dakikaya stres halim geçiyo gülümseyerek geri gelip sorunu konuşarak halletmek isterse karşımdaki dinliyorum ve halloluyo ama sakinleşmeme izin verilmez de beni tutup inadına tartışmak isterlerse genelde duvara, cama yada o an yakınımda cansız ne varsa ona yumruk atar yada tekme atar kırarım böylece nabzımın yükseldiğini anlarlar ve bırakırlar ve yine ilk baş dediğim ritim tutma olayını yapar sakinleşir döner özür dilerim ve biter :)

• Kimsenin bulamayacağı bir yere gidip kulaklığı takıp son ses dubstep müzik açık düşünmemeye çalışıyorum derin derin nefes alıp elimi kalbimin üstüne koyarak ritim tutuyorum. Genelde 5-10 dakikaya stres halim geçiyo gülümseyerek geri gelip sorunu konuşarak halletmek isterse karşımdaki dinliyorum ve halloluyo ama sakinleşmeme izin verilmez de beni tutup inadına tartışmak isterlerse genelde duvara, cama yada o an yakınımda cansız ne varsa ona yumruk atar yada tekme atar kırarım böylece nabzımın yükseldiğini anlarlar ve bırakırlar ve yine ilk baş dediğim ritim tutma olayını yapar sakinleşir döner özür dilerim ve biter :)

Biraz kendimi gördüm sanki

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 41 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!