Birini Unutmak?

• Öncelikle merhaba~Bugün arkadaşımın ve konusundan da dolayı çok merak ettiğim bir film olan “Eternal Sunshine Of The Spotless Mind”ı izledim.

Aklıma geldi,acaba UNUTMAK istediğimiz birini hiç tanımasaydık ne olurdu?O teknoloji olsaydı o güzel anılarımız olup ama unutmak istediğimiz insanı unutturur muydunuz?Şu an unutamasak da hayata devam etmek için bir şey yapıyor muyuz?Nasıl devam edebiliyoruz?Yaptığımız ya da o kişinin yaptığı hataları telafi etme imkanı olsak telafi etmek için herşeyi yapar mıydınız?Neden bir şeyleri kabullenemiyoruz?

Düşünüp duruyorum.Belki de daha mutlu daha da umutlu biri olacaktım,ya da belki de şu anki gibi olgunluğumda olmayacaktım.Ya da belki âşık olup olmadığımı da anlamayacaktım.Belki de böyle aptallıklar yapmayacaktım ama belki de hatalarımdan da ders çıkarmayacaktım.

Filme gelecek olursak,film gerçekten duygusaldı ve güzeldi.Kate Winslet ile Jim Carrey’in oynadığı filmdi.Hepinize tavsiye ederim ☺️

Siz ne düşünüyorsunuz?

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Venus: Mind olacaktı nedense “Light”diye kalmış aklımda ().

• Merhaba Öncelikle Tavsiyeni alıyorum..İzlediğin filimi merak ettim...Neyse dönelim konumuza

Unutmak istediğim kişiyi tanımasaydım ne olurdu..özetle geçeyim.. Çok fazla duygusal olmazdım...Onu tanıdığım günden beri açıkçası duygusal bir erkek oldum...Tanımadığım zamanlar Sert biriydim..Pek fazla konuşkan biri değildim bunu söylemeden geçemeyeceğim :D Onu tanıdığıma pişman mıyım? Kesinlikle hayır ;) Unuta bilmek için Kendimi işime verdim..Sürekli meşgul olma çabasındayım... Peki işe yarıyor mu? Ehh işte yarıyor gibi Ailemle zaman geçiriyorum pek fazlasıyla... Onlar iyi geliyor .. Hata bende değildi ondaydı Eğer hata bende olsaydı...Herşeyi yapardım Telafi edebilmek için herşeyi göze alırdım..

şunu da es geçmek istemiyorum...Unutmak istediğim insanla Hala konuşuyorum...Yani Konuşmadan yapamıyorum.. bana yapılan hatayı kabullenemiyorum... Bunda hiç bir fikrim yok :D Güzel anılarımı unutturmazdım... Ben iyice saçmaladım En iyisi susayım :D :D

• İzlediğiniz filmi izlemedim ama unutmak istediğimiz birisini hiç tanımamız hayatımızı tümüyle değiştirirdi.

en basit şekilde bir arkadaşınız var ve onu tanımasaydınız diyelim, o arkadaşınızın sizinle tanıştığı herkesi ve hayatınızda bıraktığı tüm olumlu olayları da hayatınızdan çıkması gerekir.

Örneğin; bir binanın herhangi bir katını kaldırırsanız o katın üst katlarını da kaldırmış olursunuz..

• İzlediğiniz filmi izlemedim ama unutmak istediğimiz birisini hiç tanımamız hayatımızı tümüyle değiştirirdi.

en basit şekilde bir arkadaşınız var ve onu tanımasaydınız diyelim, o arkadaşınızın sizinle tanıştığı herkesi ve hayatınızda bıraktığı tüm olumlu olayları da hayatınızdan çıkması gerekir.

Örneğin; bir binanın herhangi bir katını kaldırırsanız o katın üst katlarını da kaldırmış olursunuz..

Bir yandan da öyle düşünüyorum.En azından şu anki halim gibiyim.Hatalarımdan ders aldım.Ama yine de bilemiyorum...Cidden olan şeyler aklıma sürekli geliyor geldikçe de kendimi suçluyorum.Yapmamalıyım :,)

• Eğer verdiği acı güzel anıları düşünmemi engelliyorsa iyi şeyleri düşünürken birden kötü anılar geliyorsa aklıma ve gülmekten çok ağlatıyorsa beni, tüm o iyi anıları da alıp gitsin isterdim. Hiç tanımadığımız o güne dönemiyorsam hiç tanışmamış gibi unutmak güzel olurdu.

• Eğer verdiği acı güzel anıları düşünmemi engelliyorsa iyi şeyleri düşünürken birden kötü anılar geliyorsa aklıma ve gülmekten çok ağlatıyorsa beni, tüm o iyi anıları da alıp gitsin isterdim. Hiç tanımadığımız o güne dönemiyorsam hiç tanışmamış gibi unutmak güzel olurdu.

Ben de şu an onu tanımamayı dilerdim.2 yılımı ona harcayacağım düşüneceğim zamanı çok daha iyi değerlendirebilirmişim.2 yıl hiçbir şey içinmiş.Benden bence ölesiye nefret ediyor ve TEK TARAFLI bakarak ve en son ana kadar HİÇ BİR TEPKİ vermeyerek beni olmadığım biri olduğunu sanıyor.Konuşmak isteyen insan da daha çok tanımaya çalışmaz mıydı?Kendinden başkasını düşünmeyen birisi için...

O yüzden tanışmamış gibi unutsam da olur.Nasıl olsa BEN ONA YARAMAZMIŞIM DLŞSŞFSLÖSÖDÖSÖDÖMFÖB

• Ben de şu an onu tanımamayı dilerdim.2 yılımı ona harcayacağım düşüneceğim zamanı çok daha iyi değerlendirebilirmişim.2 yıl hiçbir şey içinmiş.Benden bence ölesiye nefret ediyor ve TEK TARAFLI bakarak ve en son ana kadar HİÇ BİR TEPKİ vermeyerek beni olmadığım biri olduğunu sanıyor.Konuşmak isteyen insan da daha çok tanımaya çalışmaz mıydı?Kendinden başkasını düşünmeyen birisi için...

O yüzden tanışmamış gibi unutsam da olur.Nasıl olsa BEN ONA YARAMAZMIŞIM DLŞSŞFSLÖSÖDÖSÖDÖMFÖB

2 yıl yine iyi bazılarının anlaması 7 yıl sürüyor benim gibi :)

• 2 yıl yine iyi bazılarının anlaması 7 yıl sürüyor benim gibi :)

Hayır bir de arkadaşım (!) burnunu sokmasa daha da sürermiş bir de zaten aram açık,2 yıldır konuşmuyordum.Bana 2 yıl içinde hiç bir şekilde cevap vermiyor,arkadaşlarıma “ONUNLA ARKADAŞ OLUN”DEMEDİĞİME RAĞMEN arkadaşlarımın (!) onunla konuşup HATTA ONDAN HOŞLANIP bana “sen hoşlanmazsam ben hoşlanırsam ne tepki verirsin?”diyip,aklını çelerlerse onunla küsüp,tabii ki benim manyak olduğumu düşünür dşşfösllglslf

Mükemmel arkadaşlarım var yaaa biri de benim ne yaptığımı düşündüğümü söylemiyor

Bu konu daha çok benim derdimi anlatma şeyim oldu ldldlösögmmd

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 6 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!