Hakan Kakız: LGBT bireylerinin ezildiklerini düşünmüyorum

• Bence bu yorumun tersini yapsaydı "normal insanlar!" tarafından tepki alabileceğini veya söylediği şeyin arkasında durup savaşması gerektiğini bilip, bunu yapamayacağını düşünmüş olabilir. Ya da popülarite de kalmak uğruna gömdüğü bir durum, biliyoruz ki insanlar popüler kalabilmek için birbirini gömebiliyorlar bu da öyle bir şey olsa gerek diye geldi bana ama gayet acınası bir durum.

• Sayfada Ada Yıldız'ın şöyle bir yorumu olmuş, o yorumu okuduktan sonra üzerine yazacak bir şey bulamadım.

İşte o yorum...

Beyni yok fikri var! Sen ne hakla bütün LGBT'ler adına konuşuyorsun! Sen sorun yaşamıyorsun diye hiç kimsenin sorun yaşamadığını nerenden çıkarıyorsun! Hayattan beklentin ne ki neyde sorun var neyde sorun yok bilesin! Hayatın hangi mecrasında, hangi konumda ne için mücadele ettin ki sorunla karşılaşasın! Zırıllık yapıp gezmekten başka misyonun var mı! Hiçbir şey için mücadele yok, ayol diye gezerken kimse sorun çıkarmıyor diye LGBT'nin sorunu yok sonucuna var! En fazla gülüp geçiyorlardır sana, halbuki gülmeleri bile bir sorun ama sende onu anlgılayacak bilinç yok. Bilmiyorum de sus bari!

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!