LGBT halkı HOBİ ve FOBİ

• leriniz nelerdir benim

hobim bilgisayar aklınza ne gelirse bilgisayar parçasından tutun yazılımına kadar her parçası benim hobim

fobim ise böcekler böyle küçük canlılar korkuyorum ama beni rahatsız ediyorlar ;(;(:D:D:D:D

peki ya sizin hobi ve fobileriniz neler?

• Hobim sevdiğim insanlarla vakit geçirmek,şarkı söylemek,resim yapmak,müzik dinlemek...

Fobim ise yalnızlık (şöyle,konuşacağın 1 kişi bile kalmaması),iğneden biraz korkuyordum ama sanırım geçiyor,klasik olarak da biraz karanlıktan korkuyorum.

• Hobim sevdiğim insanlarla vakit geçirmek,şarkı söylemek,resim yapmak,müzik dinlemek...

Fobim ise yalnızlık (şöyle,konuşacağın 1 kişi bile kalmaması),iğneden biraz korkuyordum ama sanırım geçiyor,klasik olarak da biraz karanlıktan korkuyorum.

yalnızlıklar benim için çok önemli en büyük hobim yazmasam da tek başıma vakit geçirebilmek cevap için sağol

• yalnızlıklar benim için çok önemli en büyük hobim yazmasam da tek başıma vakit geçirebilmek cevap için sağol

Tek başına vakit geçirmek vardır,ki onu seviyorum,kafa dinlemek falan.Bir de hep yalnız olmak vardır.Ne demek :)

• Tek başına vakit geçirmek vardır,ki onu seviyorum,kafa dinlemek falan.Bir de hep yalnız olmak vardır.Ne demek :)

hep yalnız olmayı tercih ediyorum bence güzel

• Hobilerim dil öğrenmek, anime izlemek, kitap okumak ve yüksek sesle şarkı dinlerken bağıra bağıra şarkıya eşlik etmek.

Fobilerimse bana karşı duyulabilecek en ufak bir nefret, karanlık ve kapalı alan.

gkCinsiyetsiziniz

• Hobilerim dil öğrenmek, anime izlemek, kitap okumak ve yüksek sesle şarkı dinlerken bağıra bağıra şarkıya eşlik etmek.

Fobilerimse bana karşı duyulabilecek en ufak bir nefret, karanlık ve kapalı alan.

Hobilerim dil öğrenmek, anime izlemek, kitap okumak ve yüksek sesle şarkı dinlerken bağıra bağıra şarkıya eşlik etmek.

Yaşına göre olgun un Fazla duygucuyuz sanırım duygularını derinden yaşıyorsun kendi halinde

• Hobilerim film izlemek, müzik dinlemek. Fobimse asansörden inerken asansörün düşmesi. Hayatımda en korktuğum şey bu, gerçekten. Küçücükken bile bunu düşünüp ürperirdim. Bir kez de biraz büyük bir asansör kazası atlattım, ondan dolayı fobi oldu iyice, korkum arttı.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen yanlisalarm ().

• Hobilerim film izlemek, müzik dinlemek. Fobimse asansöre binerken asansörün düşmesi. Hayatımda en korktuğum şey bu, gerçekten. Küçücükken bile bunu düşünüp ürperirdim. Bir kez de biraz büyük bir asansör kazası atlattım, ondan dolayı fobi oldu iyice, korkum arttı.

hobin ilğinçmiş seviliyorsun panpa

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 2 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!