ANKET: Cinsiyetsiz Tuvaletler

• Cinsiyetsiz tuvaletler hakkında ne düşünüyorsunuz? 16

Sonuç katılımcılar tarafından görülebilir

Evet arkadaşlar cinsiyetsiz tuvalet konusu tüm dünyada büyük tartışmalara yol açıyor. Kimisi kadın ve erkek tuvaletlerinin haricinde LGBTİ bireylere özel tuvaletlerin olmasını istiyor kimisi tüm tuvaletler cinsiyetsiz olmalı diyor. Hadi bu konuyu tartışalım sizce hangisi olmalı. Ankete katıldıktan sonra lütfen kendi düşüncelerinizi konu altında yazınız.

Winter is Coming:!:

• Peki mevcut tuvaletlerin yanında Harici bir LGBTİ tuvaleti düşünülemez mi?

Alıntı

Kadın ve Erkek biyolojik cinsiyet tuvaletlerinin yanında LGBTİ bireyler için harici tuvaletler olmalı.

Seçeneği de var?

• Bence cinsiyetsiz olmalı ama ülke şartlarında zor ya da her iki seçenekte olmalı kadın erkek ve cinsiyetsiz 3 seçenek gibi. İsteyen istediğine girer. Çünkü lgbti tek başlık altına almakta saçma olur o zaman 20 tuvalete kadar ayırırız en az.

• Bence cinsiyetsiz olmalı ama ülke şartlarında zor ya da her iki seçenekte olmalı kadın erkek ve cinsiyetsiz 3 seçenek gibi. İsteyen istediğine girer. Çünkü lgbti tek başlık altına almakta saçma olur o zaman 20 tuvalete kadar ayırırız en az.

Aynen öyle. Kadın Erkek ve Cinsiyetsiz 3 tane olsa herkesin ihtiyacını karşılayacaktır. Öbür türlü dediğiniz gibi en az 20 tane tuvalet lazım :D

• Aynen öyle. Kadın Erkek ve Cinsiyetsiz 3 tane olsa herkesin ihtiyacını karşılayacaktır. Öbür türlü dediğiniz gibi en az 20 tane tuvalet lazım :D

Yani bence tuvalet yapıları iç dizaynı güzel yapılırsa cinsiyete gerek kalmaz kimse rahatsız olmayabilir ama bunu tr için söylemiyorum :)

• Zamanında okuduğum fakültede bir adet cinsiyetsiz tuvalet vardı. En fazla da o tuvalet rağbet görürdü. Kimse kimseyi yadırgamazdı. Nerede o eski tuvaletler, ah ah!

• Zamanında okuduğum fakültede bir adet cinsiyetsiz tuvalet vardı. En fazla da o tuvalet rağbet görürdü. Kimse kimseyi yadırgamazdı. Nerede o eski tuvaletler, ah ah!

Tabi söz konusu fakültenin tuvaleti olunca nispeten ağdalanmış bir topluluk söz konusu. Önemli olan eğitim ve bilinçlenme. Bunlar olmadıktan sonra istersek LGBTİ bireylere özel yasa çıkartalım gene nafile.

• Ben sadece tuvalet değil ibadethane gibi yerlerde de farklı yerler açılmasını düşünüyorum.

Kadın, Erkek, Transseksüel, Interseksüel olarak dört ayrı başlığa ayrılmalı bence.

Tabi transseksüel bireyler diğer cinsiyetten koptuğu için Transseksüel adlı bir bölüme girmek istemeyebilir onu bilemiyorum.

gkCinsiyetsiziniz

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!