Aşkınızı nasıl ispatlarsınız?

 • Merhaba arkadaşlar, birçoğumuz gizli kapılar ardında gizli ilişkilerin insanıyız. Herkes farkında ki insanlar bizim yaşadığımız ilişkilere karşı. Muhtemelen yaşadığımız duyguların derinliğini anlayamıyorlar. Oysaki hetero ilişkilerden daha basit daha yüzeysel ilişkiler yaşamıyoruz. Bizim ilişkilerimizi tamamen sexten ibaret yaşıyoruz zannediyorlar, zannediyorlar sadece bi odada cinsel ilişki yaşamaktan başka birşey yapmıyoruz. Bilmiyorlar sevdiceğimizin elini bir kere tutmak gözlerine bir kere bakmak sevmediğimiz birisiyle yaşadığımız sexten kat kat daha doyurucu. Hiç cinsellik yaşamadan da iki hem cins birbirine aşık olabilir. Örneğin Mevlana ve Şems'in aşkını her kesimden insan kabul eder. İkisinin aşkı eşcinsellikten ayrı tutulsa da iki hemcinsin birbirine aşık olabildiğini ispatlar niteliktedir. Yaşadığı aşkın derinliğini şiirlerini okuyanca hemen anlarsınız ve bunun ne kadar yüce olduğunu kabul edersiniz. Siz de aşkınızın ispatı olduğunu düşündüğünüz şiiriniz, anınız, tanışma hikayeniz, ona olan duygularınızı anlattığınız bi yazınız, neden ona aşık olduğunuz, hangi özelliklerini beğendiğiniz, ilişkinizde başınızdan geçen normal anılarınızı yazın. Burayı okuyan hetorolar bizim yaşadıklarımızın onlarınki kadar normal insani duygular olduğunu belki anlarlar. Hem de aşkını anlatmak isteyen arkadaşlar için de bir fırsat olur.

  Edited once, last by serinkan ().

 • Nikopol

  Approved the thread.
 • Nikopol

  Changed the title of the thread from “Aşkınız ispatı nedir” to “Aşkınızı nasıl ispatlarsınız?”.
 • seni çok sevmiştim nasıl anlatsam bilmiyorum.Artık o kadar yordun ki beni ama sen anlamazsın...Herşeyi açıklayacağım sana bu sana kötülük olsa bile.. Evet bence gözlerin ela!Sen diretsen de(!)

 • seni çok sevmiştim nasıl anlatsam bilmiyorum.Artık o kadar yordun ki beni ama sen anlamazsın...Herşeyi açıklayacağım sana bu sana kötülük olsa bile.. Evet bence gözlerin ela!Sen diretsen de(!)

  Bro bu sözü nereden bulduğunu sorabilir miyim çok hoş sevdiğim çocuğa yazacağım bunu

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!