Posts by serinkan

    Merhaba arkadaşlar, birçoğumuz gizli kapılar ardında gizli ilişkilerin insanıyız. Herkes farkında ki insanlar bizim yaşadığımız ilişkilere karşı. Muhtemelen yaşadığımız duyguların derinliğini anlayamıyorlar. Oysaki hetero ilişkilerden daha basit daha yüzeysel ilişkiler yaşamıyoruz. Bizim ilişkilerimizi tamamen sexten ibaret yaşıyoruz zannediyorlar, zannediyorlar sadece bi odada cinsel ilişki yaşamaktan başka birşey yapmıyoruz. Bilmiyorlar sevdiceğimizin elini bir kere tutmak gözlerine bir kere bakmak sevmediğimiz birisiyle yaşadığımız sexten kat kat daha doyurucu. Hiç cinsellik yaşamadan da iki hem cins birbirine aşık olabilir. Örneğin Mevlana ve Şems'in aşkını her kesimden insan kabul eder. İkisinin aşkı eşcinsellikten ayrı tutulsa da iki hemcinsin birbirine aşık olabildiğini ispatlar niteliktedir. Yaşadığı aşkın derinliğini şiirlerini okuyanca hemen anlarsınız ve bunun ne kadar yüce olduğunu kabul edersiniz. Siz de aşkınızın ispatı olduğunu düşündüğünüz şiiriniz, anınız, tanışma hikayeniz, ona olan duygularınızı anlattığınız bi yazınız, neden ona aşık olduğunuz, hangi özelliklerini beğendiğiniz, ilişkinizde başınızdan geçen normal anılarınızı yazın. Burayı okuyan hetorolar bizim yaşadıklarımızın onlarınki kadar normal insani duygular olduğunu belki anlarlar. Hem de aşkını anlatmak isteyen arkadaşlar için de bir fırsat olur.

    Ben ilk defa 23 yaşımda sanal sohbet sitesinde takılırken anonim birisinin bana "pasifim seninle ilgileniyorum" mesajını aldığımda kendimi sorguladım. Ne kadar kabul etmemeye calışsamda bi erkeğin bana ilgi duyması beni mutlu etmişti, 2 gün sonra kendimin bi sexuel olduğunu kabul etmiştim. Tabi bundan öncesi vardı kendime itiraf edemesemde daha önceden bunun belirtilerini yaşamıştım lisede sınıftaki bi erkeği çok yakışıklı buluyordum sürekli ona bakıyordum ve o da bana bakıyordu, ne var ki hiç bir zaman yakınlaşmamız olmadı. Bu durumun arkadaşça bi durum olduğunu sanıyordum. Şimdi ise keşke onunla bu durumu konuşsaydım diyorum. İkincisi bana ilgi duyan kadınları farketmeme rağmen hiçbirisyle birlikte olmak istemiyordum bana hiç ilgi çekici bişey gibi gelmiyordu cok nadiren kız arkadasım oldu.


    Artık telegramdan kendime partner aramaya başlamıştım. Bi gün biriyle tanıştım ve artık onu dünyadaki herşeyden daha çok seviyorum. Hep onun ellerini tutmayı, dudaklarını öpmeyi hayal ediyorum. İstiyorum ki iyi kötü bütün anılarım onunla olsun.