Erkek Vücuduna Karşı Bir Şey Hissetmiyorum

 • merhaba, kendimi biseksüel olarak tanımlıyorum ama erkek vücuduna karsı bir şey hissetmiyorum erkek organlarından iğreniyorum ama kadın vücudu hoşuma gidiyor romantık ve cinsel çekim hissetiyorum erkeklerde sadece romantık yardım edin lütfen kızım

 • Nikopol

  Changed the title of the thread from “Erkek vücuduna karşı bir şey hisstmiyorum ama romantik çekim hissediyorum kadın vücuduna karsı romantik ve cinsel çekim hissetiyorum kafam çok karıştı yardım edin lütfen” to “Erkek Vücuduna Karşı Bir Şey Hissetmiyorum”.
 • Nikopol

  Approved the thread.
 • Merhaba, erkeklerle sadece romantik çekim hissetmen de biseksüel kimliğinin bir parçası olabilir.

  Bir biseksüel birey erkeklere ve/ya kadınlara karşı sadece romantik ve/ya cinsel ilgi duyabilir.


  Bazı biseksüel bireyler, sadece erkeklere karşı romantik bir çekim hissederken kadınlara karşı cinsel bir çekim hissedebilir veya tam tersi olabilir. Her biseksüel bireyin deneyimleri farklıdır, bu nedenle kişinin kendini nasıl tanımladığı ve hangi yönelimlerle ilgilendiği tamamen kişisel bir tercihtir.

 • internette lgbt testleri çözmüştüm çoğu doğru değil ama hepsinde biseksüel çıktı :/

  kısaca özetlemek gereksirse kadın vücudu hoşuma gider sarılmak el el tutuşmak dokunmak isterim ama öpüşmek istemem (erkeklerlede)

  Edited once, last by Puding_2 ().

 • dokunmak sarılmak gibi şeyler cinsel çekime girer mi

  Dokunmak ve sarılmak, cinsel çekim yaratabilecek davranışlardan biri olabilir, ancak her zaman öyle olması gerekmez.

  ya da biseksüel olduğumu nasıl anlayabiliirm bir süre heteroyumdur diye kendimi geçiştirmiştim :(


  Cinsel yönelim, kişinin romantik ve cinsel olarak hangi cinsiyete ilgi duyduğunu belirleyen bir kavramdır. Biseksüellik, bir erkeğin veya kadının hem erkek hem de kadın cinsiyetine karşı romantik ve/ya cinsel çekim duyabilme durumudur.

  internette lgbt testleri çözmüştüm çoğu doğru değil ama hepsinde biseksüel çıktı :/

  kısaca özetlemek gereksirse kadın vücudu hoşuma gider sarılmak el el tutuşmak dokunmak isterim ama öpüşmek istemem (erkeklerlede)


  Kadın vücuduna karşı bir çekim hissetmek, sarılmak, el tutuşmak ve dokunmak istemek normal bir şeydir ve cinsel yöneliminizle bağlantılı olabilir. Öpüşmek istememek de tamamen normal bir duygu olabilir ve yine kişisel tercihlerle ilgilidir.


  Rica ederim.

 • teşekkürler

 • kadın vücüduna karşı bir çekim hissetmek biseksüelliğe göre mi heteroseksüelliğe göre mi normal?

 • This threads contains 7 more posts that have been hidden for guests, please register yourself or log-in to continue reading.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!