Otelde, heteroseksüel olan şefime aşık oldum

• Okuyacak olan herkese merhabalar ve şimdiden teşekkürler. Gastronomi öğrencisi olarak aşçılık stajı yaptığım otelde beraber çalıştığım şefimden hoşlanmaya başladım hatta aşık oldum diyebilirim. Sürekli o aklımda sürekli konuşasım geliyor göresim geliyor..

Size biraz yaşadıklarımızı anlatayım. Yaşlarımız yakın olduğu için (ben 20 o 23) anlaştık ve arkadaşlığımız bir şekilde başladı. Çok kısa zamanda çok yakın olduk. İş çıkışlarında beraber dışarıda sabahladık, beraber uyuduk. Omzumda ağladığı benim onun omzunda ağladığım da oldu. Hetero olduğunu söylüyor ama benimle birlikteyken bunu bana hissettiremiyor sanki o da benden hoşlanıyormuş gibi davranıyor. Yürürken elimi tutuyor, sürekli sarılıyor, öpüyor. Ki normalde temastan pek hoşlanan birisi değil. Ama aynı zamanda hoşlandığı bir cocuk var ve bana sürekli onu anlatıyor. Bende ona birisine aşık olduğumu ama imkansız olduğunu söyleyip duruyorum. Bu arada O benim eşcinsel olduğumu bilmiyor. Ama onunla konusma tarzımdan sürekli ona iltifat edip yürümemden (hatta koşmak diyebiliriz) bir şeyleri anladığını düşünüyorum. Sizden isteyeceğim tavsiye sizce ona kendimi açmalı mıyım? Lgbt konusu geçtiğinde insanları yargılamayıp saygı duydugunu söylemişti. Eğer kendimi açıklamalıysam ona aşık oldugumu söylemeli miyim? Bu konuda çok kararsızım çünkü aynı yerde çalısıyoruz sürekli beraberiz ve eğer çok olumsuz bi cevap verip benden uzaklaşırsa bir daha çalıştığım yere gidemeyip stajımı yakarım...

• Support

Konuyu onayladı.
  • Staj süresi kısa diye biliyorum bence stajın bitene kadar bekle aynı şekilde devam et staj bitiminde işini garantile sonra açıl derim. Benim çevremdeki büyün kızlar sürekli beni öper bana sarılır "ay çok tatlı, aman da pek şeker, benimle evlensene" falan şakalar iltifatlar ki hiç birine eşcinsel olduğumu söylemedim. Kucağıma yatıp başına masaj yaparak uyuyan "sana çok alıştım sen olmasan nasıl uyurum" diyen gecenin üçünde odama gelip yanımda yatan nezaketim ve centilmenliğimden sanırım erkek olsan seninle çıkardım vs vs diyenler. Kızlar samimi ve sıcak kanlı canlılar :) ve akıllarından geçeni çekinmeden söyleme huyları var yani her hareketi her sözü her bakışı direk aşık ilgisi olarak algılama derim, sonradan üzülmemek için ama hislerini de içinde sonsuza dek tut demem kesinlikle söyle ama sevdiğin kız orada durmaya devam edecek ama bir sorun oluşması durumda iş hayatının yanması muhtemel yani az daha sabret stajın bitince itiraf et.

• dişi olan yardımsever olmayı kucaklamayı kazara olan oluşumları doğal olağan görür tepki göstermez başka bir yerde bulunup pedini getirmesini istiyip karşısında bağlayabilirsin ağda yaparken yardım istiyebilirsin memende kitle oldugunu his edip bundan ürküp kontrol yapmasini rüca edebilirsin bunlar söylersem tepki gösterir ise bir daha işe gidemem stajim yarim kalır dan daha masum daha doğal daha olağan daha tatlış daha tepki çekmeyecek daha su götürecek davranışlar. elif nur asci

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!