baris adlı kullanıcının mesajları

Size kendimce hikayemi anlatmak istiyorum. İçimi dökmek istiyorum.

Biseksüel olduğumu hep içten içe biliyordum ama bir kıza aşık olduğumda tamamen emin oldum. O kendini benimle buldu ben kendimi onunla buldum. O lezbiyen ve kendini kabul edemiyordu. Hep çok yakındık. Maskülen tarzı konuşması tatlılığı hep çok dikkatimi çekti. Onunla çok mutluydum. Çok vakit geçirdik. Daha sonrasında mesajlar flörte dönmeye başladı. Yan yanayken de öyle. Kıskançlıklar başladı. Beni başka kıza sarılırken görmeye tahammülü yoktu. Hayatımda almadığım iltifatları ondan aldım. Ağlarken onunla oldum gülerken onunla güldüm. Canım sıkkın olduğunda aklıma gelen ilk şey onu arayıp sesini duymak istediğimdi. Benim her zaman yanımda oldu ne olursa olsun. Büyük kavgalar ettik, barıştık. Onun benden hoşlandığına emindim ama ben kendimden korkuyordum. Hatta bir ara o kadar korktum ki, duygularımdan ve ondan defalarca kaçtım. Ondan öylesine kaçtım ki erkek sevgili yaptım. Canını çok yaktım. Benimle aylarca konuşmadı. Çok kötü biri gibi hissettim hatta o sıralar cidden Dünyanın en berbat insanıydım. Çok canım yandı telefona gelen her bildirime koştum odur diye. Sonrasında yine de benimle konuşmaya devam etti. Mesafeliydi ama konuşuyorduk. Sonra sevgilimden ayrıldım dayanamadım ve onu aradım. Benimle nasıl konuştuğunu sordum bana nasıl kızmadığını. "seninle konuşmayınca fark ettim ki seninle konuşmamak bana daha çok acı veriyor nefes alamıyorum" dedi. Saatlerce konuştuk her gün konuştuk. Çok kavga ediyorduk çünkü hiçbir şeyi ikimiz de kabullenemiyor ve ikimiz de birbirimizi salak yerine koyuyorduk. Beraber büyük olaylar yaşadık beraber atlattık. Her zaman arkamda oldu her zaman beni her şeyden korudu. Bir gün çok büyük bir kavga ettik ve Aylar sonra en sonunda bana açıldı ve bana aşık olduğunu söyledi. Daha önce bir kıza bu derece yoğun bir duygu hissetmediğini söyledi. Kendini kabullenmesi zaman aldı ona yardımcı oldum ama bu süre zarfında ben de ona aşık oldum. Beni eve bırakırken öpüştük ve o an emin oldum. Hiçbir yanlış yoktu, her şey doğruydu. Tek bildiğim onu hep yanımda istediğim ve onu öpmek istediğim. Kendimi bu şekilde kabullendim. Şuanda birlikte mutluyuz ama ben bunu kimseye en yakın arkadaşıma dahi söyleyemiyorum. Dışarıda rahat olamıyorum herkesten her şeyden korkuyorum. Kendimi yeni kabulleniyorum. Buraya yazıp dökmek istedim yardımcı olmanızı çok isterim

Lezbiyen mi olduğumu çözemiyorum erkeklerden de kadınlardan da hoşlanıyorum. Ama her iki taraf içinde çekici olduğumu söyleyemem . Seks hayatım komple bitmeli mi ;( :?: :?: :?:

amaç illa birine söylemek ise?bu şart ise?allahın emri ise?libriz.com sitesine girin hem gerçekten söylemek mecburiyetindeyim i yaşayın hem konuşun rahatlayın hem ne şiş yansın ne kebap hem ne aile yi üzün kırın incitin filan filan ...

Merhaba! Bunu gerçekten birine söylemem gerekiyor. Yani çok muhafazakar bir ailede yaşıyorum ve henüz lezbiyen olarak açılmadım. Gerçekten çok kötü bir mali durumdayız ve anneme bir şekilde yardım etmek için (henüz sonuç alamadım) çevrimiçi bir iş yürütmeye başladım.

Ama homofobik ailemden gerçekten nefret ediyorum ve özgürlüğüme ihtiyacım var, sadece çantamı alıp gitmek istiyorum. Ama bunu yapamam çünkü ailemi bu halde bırakamam. Bundan nasıl kurtulacağım konusunda tavsiyeye ihtiyacım var.

amaç illa birine söylemek ise?bu şart ise?allahın emri ise?libriz.com sitesine girin hem gerçekten söylemek mecburiyetindeyim i yaşayın hem konuşun rahatlayın hem ne şiş yansın ne kebap hem ne aile yi üzün kırın incitin filan filan ...

Merhaba! Bunu gerçekten birine söylemem gerekiyor. Yani çok muhafazakar bir ailede yaşıyorum ve henüz lezbiyen olarak açılmadım. Gerçekten çok kötü bir mali durumdayız ve anneme bir şekilde yardım etmek için (henüz sonuç alamadım) çevrimiçi bir iş yürütmeye başladım.

Ama homofobik ailemden gerçekten nefret ediyorum ve özgürlüğüme ihtiyacım var, sadece çantamı alıp gitmek istiyorum. Ama bunu yapamam çünkü ailemi bu halde bırakamam. Bundan nasıl kurtulacağım konusunda tavsiyeye ihtiyacım var.

dişi olan yardımsever olmayı kucaklamayı kazara olan oluşumları doğal olağan görür tepki göstermez başka bir yerde bulunup pedini getirmesini istiyip karşısında bağlayabilirsin ağda yaparken yardım istiyebilirsin memende kitle oldugunu his edip bundan ürküp kontrol yapmasini rüca edebilirsin bunlar söylersem tepki gösterir ise bir daha işe gidemem stajim yarim kalır dan daha masum daha doğal daha olağan daha tatlış daha tepki çekmeyecek daha su götürecek davranışlar. elif nur asci