Nasıl müzikler dinliyorsunuz?

• 1. Wicked game (infinity videohup) bir şarkıda insana tüm duyguları yaşatıyorlar bir an ağlamaklı oluyor nakaratta kopuyorsun,

2.tabiki Lo air day and night, nakaratta saksafon girdiği anda her şey değişiyor

3.sasha primitive love me aralıksız Dan's etmelik müzik, bu arada yaşım olsada break dansta hala pek iyiyim 😉

• Support

Konuyu onayladı.
  • Kulağıma hoş gelen her türlü her dilden müziği dinlerim. Bazı sayılı eski şarkılar hariç Tek dinleyemedim müzik Türkçe müzikler sanırım. Sözleri anladığım zaman şözlere takılmaktan şarkıyı dinleyemiyorum ve çoğu şarkı kafiyesiz uyumsuz ve saçma sözlere sahip oluyor. Listemin son 5 şarkısı

Ira wolf - great divide

Mark ronson&king princess - happy together

Alphaville - forever young

3 doors down - kryptonite

Woodkid - guns for hire

• Ira wolf e bayıldım hele kapak fotoğrafı beni benden aldı bende Bi kamperest im resimdekinin Bi üst modeli kampervanım var 😉

• Genelde şarkı seçmem çoğu şeyi dinlerim, birkaç tane örnek vermek gerekirse sevdiğim türlerden örnek vereyim. :)

Cao White - Hai Domo

Eivor - Into the Mist

Freddie Dredd- GTG

Nirvana - Smells Like Teen Spirit

Linkin Park - Papercut

Seether - Fake It

Sia - Chandelier

Hollywood Unhead - Riot

Lia Rose - Talking in Your Sleep

Three Days Grace - Riot

Sick Puppies - You're Going Down

Ghost Playa ft. fkbambam - KILLKA

Faun - Satyros

Faun - Federkleid

Herobust - Dirt Heater Tea

Lindsey Stirling - Carol of the bells

Fly Project - Toca Toca

MRF - Şah Mat

Contra - Ölü

Ece Mumay - Galaksi

Duman - Elleri Ellerime

UZI - Krvn

• Fly project good bye, ağırlıklı favorilerimden klibi çok etkileyici bence

• Ira wolf e bayıldım hele kapak fotoğrafı beni benden aldı bende Bi kamperest im resimdekinin Bi üst modeli kampervanım var 😉

Konuyla alakalı değil ama kamperest ve kampervan beni benden aldı :D 9 yaşından beri hayalim bir karavan alamadım ki alsam zaten muhtemelen ömrümün geri kalanını 2 kedim ile göçebe olarak yaşarım muhtemelen :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!