LGBT Bireylere İş İmkanı Sağlayan Şirketler

 • Zor durumda olan ve iş arayan trans arkadaşım için üye oldum . Sürekli iş arıyor ama bulamıyor Karton topluyormuş ama Suriyeliler yüzünden artık onu da yapamıyorum yazmış . Evden atılma tehlikesi varmış . Ben bir sosyal medya platformunda yazılarını takip ediyorum,yardım çağrısına bazı insanlar çok acımasızca şeyler yazmış Sadece onuruyla yaşamak istiyor .Bu yüzden üye oldum. Size sormak için .

  Evden parça başı işler önerdim ama sanırım istemiyor

  Call center işi olabilirmiş tecrübesi varmış

  Ona sormadan buraya yazdığım için iş ilanı varsa bunun altına yazın ben sayfasına iletirim.


  Bir de LGBT bireylerin Gratis ,Starbucks ,Zara vs gibi firmalarda iş bulup bulamadığını sormak istiyorum Bu büyük zincir şirketler insiyatif almalı . Gelen müşterilerin bir süre sonra gözü alışır bence .Çoğu LGBT destekçisi olarak geçiyor ama bu destek umarım gerçek hayatta da vardır.Reklamla sınırlı kalmıyordur. İş vermiyorlarsa bence o logoyu koyma hakları olmamalı.

  Çünkü en önemli olan , fark yaratacak olan destek insana yaraşır bir iş imkanı sağlamak.

  Eğer varsa bu işyerlerinin adlarını yazın lütfen başvursun.

  Şimdiden teşekkürler.

  Edited 3 times, last by Suyla0: İmla , noktalama , düzeltme. ().

 • Support

  Changed the title of the thread from “LGBT bireye iş imkanı sağlayan şirket firma ya da belediyeler var mı? Nereye başvurabilir?” to “LGBT Bireylere İş İmkanı Sağlayan Şirketler”.
 • Gratis için konuşabilirim almazlar .Homofobik bir şirket.Calisanlar ne kadar etki ediyor bilmiyorum ama üstlerin onayı olmadan bir şey yapamazlar. Eşcinselleri destekleyici hiç bir örnek yok onlar için. Watsons da görmüştüm ama escinsel personel. Ne kadar kabul ediyorlar icerde nasıl davranıyorlar bilemiyorum.

 • merhaba yerimiz sarıyer de bize sosyal medya ve internet sitesi içerikleri yayınlamada müşteri yazışmaları için bir arkadaş lazım ilgilenen olursa yardımcı olmak isteriz.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!