kitap tavsiyesi verir misiniz sürükleyici olsun lütfen

• Polisiye, gerilim, korku,dram, gizem, yabancı klasikler, türk klasikler türk edebiyatı

lvns

• e o zaman, yani oradaki kitapları okuyabilmek için, ya facebook hesabı açacaksınız, ya da facebookunuz olmadığı için, pişman olacaksınız, ne diyeyim yani başka.

• Okumuş olma ihtimalin yüksektir ama yine de şöyle bi sıralama yapıyorum;

*Stephen King, ayrım yok 😁

*John Verdon, Aklından Bir Sayı Tut ve serisi

*Tess Gerritson, Cerrah ve serisi

*Harlan Coben, Asla Vazgeçme, Yüksek Gerilim

*Tami Hoag, Sakın Aşağı Bakma, Psikopat

• Tom Robbins - Parfümün Dansı

Son yıllarda okuduğum kitaplar arasında en çok iz bırakanlardan biri de bu oldu. Çok hoş bir dokusu var kitabın; mitolojiyi alıp bugünün dünyasına öyle bir işliyor ve değişik karakterleri birbirlerinin hayatlarına o kadar güzel denk getiriyor ki, okurken yazarın zekasına hayran olmamak mümkün değil. Her kitap duygulardan bahseder, bu kitap bazı duyguları neden hissettiğimizi ve kimi duyguyu neden yanlış bildiğimizi cesur bir şekilde yeri geldikçe haykırıyor. Cesur bir şekilde diyorum çünkü her satırına okur okumaz katıldığımı söyleyemem ama şahsen beni duraksatan bu tür satırların tamamında inanılmaz haklı noktalar buldum dikkatli okuyunca. Yer yer altını çizdiğim cümleleri olmuştur. Keyifle okunası bir kitap. Tavsiyem ilk okuduktan sonra bir süre dinlendirin kitabı başucunuzda ve bir kaç hafta sonrasında yeniden okuyun. Her iki okumada da farkı satırlar altını çizdirecek.. Baksanıza hala etkisindeyim! :!::love:

Devamı...  Lavinia.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!