Trans kadın geçiş süreci

• slm 4 seneden fazla östrojen hormonu aliyorum diane 35 ve gynelle hala yüzüm erkeksi neden bir kız yüzüne benzemedi hala sürec neden gec ilerliyor yasim 37

• Hormon ilaçları trans kadınlarda cildin yağlanması, göğüslerde hafif belirginlik ve hassasiyet vb etkileri vardır. Trans erkeklerde ise tüylenme, saç sakal çıkması ve sesin kalınlaşması gibi etkileri vardır. Onun haricinde yüzdeki kadınsılık veya erkeksilik kemik yapısı ve kafatası şekli ile ilgilidir. Hormon ilaçları bunlara etki etmez. Böyle bir sonuç beklemeyin. Estetik operasyon düşünebilirsiniz.

Winter is Coming:!:

• arya goguslerde siskinlik sakallarin dokulmesi cinsel organin kuculmesi yaglanma hersey tamam ama yuz olarak bekleneni hala alamadim alin bolgem surekli ilacla bir sekilleniyor ama beklentim bu görüntü degil hala simdiki hedefim 5. Yilimi doldurmak degisiklikleri editlicem ay ay

simdiki hedefim 5. Yil diane 35 ve gynelle spreteron asetatta iceriyor östrojende yani ihtiyacim olan seyler 5. Yilimi bitirim sonucu yazacam ama pes etmicem devam edicem lakin diane 35 cok pahalandi bi tavsiyeniz varmi uygun fiatli ayni isi gorecek

• Dediğim gibi ilaçlar ile beklediğiniz türden bir değişim elde edemezsiniz zaten. Olabilecek değişimler zaten olmuş anladığım kadarı ile. Bunun için operasyon geçirmeniz lazım. Ayrıca ben doktor değilim ilaç tavsiyesinde bulunamam fakat ilaçları doktora yazdırabilirsiniz. Ayrıca zaten doktor kontrolünde kullanmanız gerekiyor.

Winter is Coming:!:

• Çok saçma ilaç kullanıyorsun. Bir doktor kontrolünde yapmadığına eminim. Bir doktor trans bir bireye Diane 35 ve gynelle vermez. Hormon değerlerinin saçmalığından şüphe ediyorum. E2 + T değerlerini bilmek istiyorum. Doktor kontrolünde yapmıyorsan eğer Androcr 1 gün arayla 12,5mg + Climara 100mcg patch sağlıklı ve kişiye bağlı olarak hedeflenen hormonal değeri verebilir. 1 ay sonra kan testi yap sonuçları at. Ona göre ne yapman gerekiyor buraya yazarım. Patch istemiyorsan 12,5mg a. + sabah 1 tablet aksam 1 tablet estr.m Seçenekler bol, ama sen saçma olanı seçmissin.

• cylo progynova nasil 10 gundur aldactonda kullaniyorum

• Merhaba bende Trans kadinim ama suan hicbisekilde surece baslamadim yasim 17 ve ben turkmenistanda yasiyorum ve burda cinsiyet uyumlama ameliyati yapilmiyo malesef ulkemde boyle konularla alakali hicbir gelisme veya bilgi yok ben ztn Almanya yada baska bi ulkede ameliyat olmak istiyorum vakit kaybetmeden, sorum şu ulkemde hafiften yavas yavas Diane35 kullanirsam bi zarari olmaz dimi cunku yavas yavas bedenim erkeksi olmasini istemiyorum 15 yasdan sonra asiri killandim ztn oyuzden önunu birazda olsa almak bastirmak istiyorum

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!