İstanbul Sözleşmesi İptal Ediliyor

• Merhaba arkadaşlar bu yeni saçmalıktan haberdar olanınız varmı ? İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İPTAL EDİLİYOR.

Türkiye davutoğlu'nun imzaladığı İstanbul sözleşmesini kabul etmiyor sözleşmeden çekiliyor LGBTİ terör örgütü ilan ediliyor.

Toplum içinde LGBT tarzı giyim,hareket yasa dışı ilan ediliyor.

Ağır hapis cezası geliyor.

LGBT'Lİ turist Türkiye de terörist olarak ceza alacak.

Eşcinsellik kanunla yasaklanacak.

Eşcinsellerin vatandaşlığı terörist gibi düşürelecek.

İkinci cezada sınır dışı edilecek. Türkiye de mevduat,tapu bulundurmayacak.

Seçme seçilme hakları olmayacak.

Devlet sistemlerinde ve bankacılık ssektmründe kara listeye alınacaklar.

Türkiye LGBTİ'nin adını bile ya saklayacak.

• Sınır dışı edileceksem sıkıntı yok, mümkünde Kanada'ya yada soğuk iklimi olan ülkelere doğru dışlasınlar beni :) şaka bir yana ortaya boş beleş laf atıyorlar tıplı sosyal medyanın yasaklanması gibi kimsenin böyle bir şey yapmaya bir tarafı yemez en azından bu kadar sıkı ve katı olamazlar isyan çıkar kan çıkar savaş çıkar ülkede iç ayaklanma başlar sıkıyorsa halka ters düşecek bir şeye imza atsınlar, insanlar çok bunaldı zaten + Korona, Enflasyon, İşsizlik, Evde tıkılı kalma, Kısıtlanma, Daha bir sürü olay üst üste geldi patlamaya yer arıyor zaten, ben bile kavga gürültü sevmem ona rağmen böyle saçma sebeplerle isyan çıksın evimde durmam Amerika'ya döner bu ülke. O yüzden böyle haberlere çok kulak asmıyorum asmak da istemiyorum.

• Birisinin internette bir yerde yaptığı shitpost bu ya ciddiye alınacak tarafı yok.

• Resmi Gönderi

İddialarınızın gerçekleşmesinin İstanbul sözleşmesinin iptal edilmesiyle olması mümkün değil, rejimin değişmesi gerekir ki iç savaş çıkar.

Böyle komik ve basit manipülasyonlara kanmayın. Bahadir aksu

• Sınır dışı edileceksem sıkıntı yok, mümkünde Kanada'ya yada soğuk iklimi olan ülkelere doğru dışlasınlar beni :) şaka bir yana ortaya boş beleş laf atıyorlar tıplı sosyal medyanın yasaklanması gibi kimsenin böyle bir şey yapmaya bir tarafı yemez en azından bu kadar sıkı ve katı olamazlar isyan çıkar kan çıkar savaş çıkar ülkede iç ayaklanma başlar sıkıyorsa halka ters düşecek bir şeye imza atsınlar, insanlar çok bunaldı zaten + Korona, Enflasyon, İşsizlik, Evde tıkılı kalma, Kısıtlanma, Daha bir sürü olay üst üste geldi patlamaya yer arıyor zaten, ben bile kavga gürültü sevmem ona rağmen böyle saçma sebeplerle isyan çıksın evimde durmam Amerika'ya döner bu ülke. O yüzden böyle haberlere çok kulak asmıyorum asmak da istemiyorum.

En iyi açıklamayı yapmış teşekkürler :)

Not; sınır dışı edilip istediğim ölkeye gidebilirsem çok iyi olur :D

Ayaklarımı yerden kesecek bir mutluluk istiyorum dedi,

Bir gün boynunda asılı bir iple bulduk.

:rolleyes:

• Yok artık daha neler? Ya siz nasıl inanabiliyorsunuz böyle saçma sapan paylaşımlara :) akıl mantık dışı ya ne teröristi yav? Öyle birşey yapılmış olsa bile ülkenin tepesine çökerler rahat olun. Halâ gülüyorum yaa kusura bakma bu nedir yahu :D

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Ben bu habere inandığımı ifade etmedim arkadaşlar bu sayfada paylaşmanın sebebi bu konu hakkında ciddi bilgiye sahip olan birileri varmı varsa yorumu ne olur onu merak ediyorum açıkçası bu ülkede yayımlanan haberler,olaylar,yasalar zaten başlı başına bir saçmalık artık günümüz medyasında ve kanunlarında mümkün değil yada çok saçma olmaz dediğimiz herşey olabiliyor nede olsa ülkemiz siyasetle ve hukukla değil dinle yönetiliyor daha doğrusu dini alet ederek insanların beyinleri yıkanıyor günümüz tarihi gayet gelişmiş ve teknolojiye sahip olsak bile hala eşcinselliği LUT KAVMİ olarak bilen topluma sahibiz...

• İnanın size laf anlatmak mümkün değil boşu boşuna sinir sitres yapamam :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!