Homofobik çevre tepkileri

• Okulda bir arkadaşımla yanlışlıkla dudak dudağa geldim yemin ediyorum yanlışlıklaydı ve bunu diğer bir arkadaşım gördü ve bütün okula yaydı ve bu kişi en yakın arkadaşımdı müdür yardımcıları bile duydu etrafımdakiler bana kızcı diyorlardi bu dedikodular tam bir donem devam etti. Öyle ki yanlışlıkla öptüğüm arkadaşımla uzun süre sarilmadik ya da yanağını öpmedim hiçbir el kol şakası yapmadım çünkü korkuyordu

• İttiret milleti yaa valla ben olsam kazara öptüğüm arkadaşıma gider direk mevzuya girer böyle bir durumdan dolayı ki durum yok ortada konuşur dobra dobra "bi sıkıntın mı kanki hayırdır yoksa hoşlandın mı" diye espiri yaparım :D yaa kazara öpmüşsün. Bende 4-5 yıl önce bayramlaşırken abimin annemin akrabaların önünde kazara yengemle bayramlaşırken dudak dudağa geldik ondan bi 10 yıl kadar önce kuzenimle sarılıp yanaktan öpüşecekken kazara dudak dudağa geldik bunu gibi çok olay oldu öpmediğim kuzenim arkadaşım akrabam kalmadı ona bakarsen çok öpüşken bir aileyiz :D şaka bi yana hepsinde olayın saçmalığına "hay aksi ilk öpücüğümü çaldın" "vooov hoştuu" falan diye espiri yapıp güldük geçtik :) yani gidip kızın dudağına yapışmamışsın sonuçta :) ayrıca o dedikoduyu yayan kıza da gidip iki çift laf etmek lazım da neyse. çok sevdiğin bir arkadaşınsa al karşına olayın saçmalığını dile getir, aşık olduğun biriyse al karşına sevgini dile getir kimseyi de kafaya takma bu hayatta başına gelebilecek en kötü şey ölümdür bence onun dışında hiç bir şeyden korkma hayat çok uzun bir yol gibi görüyoruz ama aslında yürüdükçe ne kadar kısa olduğunu anlıyor insan imkanın varken içinden geleni yap içinden geleni söyle kimseden de korkma hiç kimse senden daha iyi değil.

• İttiret milleti yaa valla ben olsam kazara öptüğüm arkadaşıma gider direk mevzuya girer böyle bir durumdan dolayı ki durum yok ortada konuşur dobra dobra "bi sıkıntın mı kanki hayırdır yoksa hoşlandın mı" diye espiri yaparım :D yaa kazara öpmüşsün. Bende 4-5 yıl önce bayramlaşırken abimin annemin akrabaların önünde kazara yengemle bayramlaşırken dudak dudağa geldik ondan bi 10 yıl kadar önce kuzenimle sarılıp yanaktan öpüşecekken kazara dudak dudağa geldik bunu gibi çok olay oldu öpmediğim kuzenim arkadaşım akrabam kalmadı ona bakarsen çok öpüşken bir aileyiz :D şaka bi yana hepsinde olayın saçmalığına "hay aksi ilk öpücüğümü çaldın" "vooov hoştuu" falan diye espiri yapıp güldük geçtik :) yani gidip kızın dudağına yapışmamışsın sonuçta :) ayrıca o dedikoduyu yayan kıza da gidip iki çift laf etmek lazım da neyse. çok sevdiğin bir arkadaşınsa al karşına olayın saçmalığını dile getir, aşık olduğun biriyse al karşına sevgini dile getir kimseyi de kafaya takma bu hayatta başına gelebilecek en kötü şey ölümdür bence onun dışında hiç bir şeyden korkma hayat çok uzun bir yol gibi görüyoruz ama aslında yürüdükçe ne kadar kısa olduğunu anlıyor insan imkanın varken içinden geleni yap içinden geleni söyle kimseden de korkma hiç kimse senden daha iyi değil.

biz bu konuyu o yayan kişiyle konuştuk durumu anlattım ama o bunun iğrenç olduğunu falan soyledi ve kavga ettik surekli bize sapıklar falan diyordu yoldan geçerken

• biz bu konuyu o yayan kişiyle konuştuk durumu anlattım ama o bunun iğrenç olduğunu falan soyledi ve kavga ettik surekli bize sapıklar falan diyordu yoldan geçerken

Hee sapığım gel senin de sapığın olayım muccccukksss de :D valla hiç uğraşmaya kavgaya değmez böyle şeyler. Aslında kavga etmekten ziyade dalgaya vurunca daha çabuk halloluyo. Çünkü insanları bazıları kaostan beslenen varlıklar, sen rahatsız oldukça kızdıkça bunu hissedip fark edip daha çok üstüne geliyorlar ve sen umursadıkca seninle uğraşıyorlar. Sana tavsiyem her hangi bir savunma sporuna yazıl çünkü bide bunların şiddet saçan versiyoları var tam böyle ağızlarının ortasına vurulmalık işte onlar bi saçmalığa kalkarsa kendini savun diye :) onun dışında onlar sana laf attı mı sende aynı telden onlara laf at çok güzel oluyo.

Ben böyle bir insan değildim sakin kimseye bulaşmayan kibar biriydim şu an offf bana biri laf sokacak lezbo diyecek sapık diyecek gider onu diyece harbi sapıklık yaparım ki sapık nasıl olunuyo görsün. Şiddeti katiyen sevmem bana şiddet gösterene bile şiddet göstermem kendime saygımdan dolayı ama fena poposu üstüne oturturum :D o yüzden savunma sporu iyidir çok zevklidir keza sana sataşana aynı düzeyde karşılık vermek de öyle ben zevk alıyom şahsen :)

• Hee sapığım gel senin de sapığın olayım muccccukksss de :D valla hiç uğraşmaya kavgaya değmez böyle şeyler. Aslında kavga etmekten ziyade dalgaya vurunca daha çabuk halloluyo. Çünkü insanları bazıları kaostan beslenen varlıklar, sen rahatsız oldukça kızdıkça bunu hissedip fark edip daha çok üstüne geliyorlar ve sen umursadıkca seninle uğraşıyorlar. Sana tavsiyem her hangi bir savunma sporuna yazıl çünkü bide bunların şiddet saçan versiyoları var tam böyle ağızlarının ortasına vurulmalık işte onlar bi saçmalığa kalkarsa kendini savun diye :) onun dışında onlar sana laf attı mı sende aynı telden onlara laf at çok güzel oluyo.

Ben böyle bir insan değildim sakin kimseye bulaşmayan kibar biriydim şu an offf bana biri laf sokacak lezbo diyecek sapık diyecek gider onu diyece harbi sapıklık yaparım ki sapık nasıl olunuyo görsün. Şiddeti katiyen sevmem bana şiddet gösterene bile şiddet göstermem kendime saygımdan dolayı ama fena poposu üstüne oturturum :D o yüzden savunma sporu iyidir çok zevklidir keza sana sataşana aynı düzeyde karşılık vermek de öyle ben zevk alıyom şahsen :)

Keske o zaman böyle düşünmeyi bilseydim , daha dokuzuncu sınıfım ve okulum 110 kişilikti ve bütün dokuzlar ve onuncu sınıfla öğrenmişti bu da okulun yarısı ediyordu müdür ve yardımcılarına kadar yayılmış ti . Bende utandım ama sizin yaptığınız gibi yapmayi öğrenmeye çalışacağım

• Okulda bir arkadaşımla yanlışlıkla dudak dudağa geldim yemin ediyorum yanlışlıklaydı ve bunu diğer bir arkadaşım gördü ve bütün okula yaydı ve bu kişi en yakın arkadaşımdı müdür yardımcıları bile duydu etrafımdakiler bana kızcı diyorlardi bu dedikodular tam bir donem devam etti. Öyle ki yanlışlıkla öptüğüm arkadaşımla uzun süre sarilmadik ya da yanağını öpmedim hiçbir el kol şakası yapmadım çünkü korkuyordu

Erkeklerin bir birinin poposunu ellediği, çüklerine baktığı memlekette mi yapıyorlar bunu? İnsanlar cidden özürlü bence o yayan kişi ya sana aşıkmış ya da başka bir derdi varmış seninle bu kadar büyütmüş olayı

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Erkeklerin bir birinin poposunu ellediği, çüklerine baktığı memlekette mi yapıyorlar bunu? İnsanlar cidden özürlü bence o yayan kişi ya sana aşıkmış ya da başka bir derdi varmış seninle bu kadar büyütmüş olayı

Ya benim yanıma sizin gibi insanlar lazım

• Ya benim yanıma sizin gibi insanlar lazım

Umarım yaşamda karşına çıkar bizim gibi insanlar. Hayatımda ki en değerli dostlarımdan birini ben bu gruptan buldum mesela uzun yıllar sonra. Talihin güzel olur umarım, insanları umursama dediklerini davranışlarını koyver gitsin

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!