Kendinizi nasıl keşfettiniz?

 • Net olarak 17 yaşımda keşfettim. Dinler hakkında bildiklerimin yanlış olduğunu anlayınca LGBTİ+ insanlar hakkında da bildiklerim yanlış olabilir diye düşündüm ve çeşitli içeriklere baktım.

 • Çok uzun ve sancılı bir süreç sonrası. Bir anda kafama dank etti sanki? İzlediğim dizilerde lezbiyen, eşcinsel karakterler iyice dikkatimi çekmeye başladı araştırmaya başladım bir arkadaşım yardımı ile kendimi bulmaya adım attım. Değişik zamanlardı

  " Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

 • ben ana okulunda önce bile erkeklerden hoşlandıgımı hatırlıyorum ama net olarak 17 yaşımda (bu senenin başlarında) araştırmaya başladım ve çogu bildigim seyin yanlış oldugunu anladım ve kabullendim (yanlış bildigim şeyler yuzunden kendimi kabul etmiyordum)

 • 3 yıl önce transgender olduğumu fark ettim ve adını sonradan öğrendim. Bu yıl benimsedim işte.

  Beni trans erkek olarak düşünürsek gey oluyorum sanırım.

 • Kendimi tam olarak bu yıl benimsedim ve lgbt hakkındaki her şeyi de bu yıl öğrendim. Ama geçmişe bakınca çocukluğumda bile kızlara ilgi duyduğumu fark ettim. Ve bunun doğamda olduğunu kabul ettim.

 • 17 yaşımda ilk homoseksüel ilişkim oldu ama 20 yaşımdayken kim olduğumu anladım.

 • Hep biliyordum sanırım yani şimdi düşününce çocukken de kız kardeşlerimden farklıydım his olarak hatta ailem bana sürekli tuhaf sorular sorar bende onlara tuhaf yanıtlar verirdim :) ciddiye almazlardı güler geçerlerdi o başka tabii :) ama tam olarak idrakına 23 yaşında vardım diyebilirim pek sosyal olamadığım tabiri caizse 17 yaşına kadar insanlardan uzak bir dağ evinde 17 yaşından 23 yaşına kadar da her 6 ayda bir şehir değiştiğimiz için 23 yaşından sonra nihayet sabit bir yerde oturmaya başlayınca iki insan tanıdım arkadaş falan edindim derken "heee hmmm demek bu böyle olduğun için böyle hissediyordum hmmm" falan dedim işte :)

 • çocukken arkadaşlarımın ablalarına aşık olurdum:) ve daima kadınları koruma içgüdüm vardı. ama kendimi tam anlamı ile ifade etmek sanırım üniversite yıllarımda oldu. kendimi ve seçimimi seviyorum:):)

 • This threads contains 3 more posts that have been hidden for guests, please register yourself or log-in to continue reading.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!