Kız kankamdan hoşlanıyorum :/

• Kız kankamdan hoşlanıyorum. Benim lgbt bireyi olduğumu biliyor. Fakat ona ondan hoşlandığımı söylemedim söyleyemedim. Bugün birlikte gün geçirdik, normal arkadaşlarmış gibi değilde daha çok sevgiliymişiz gibi bakışıyoruz hep. Bazen ona çok güzelsin, öpsen geçebilir vs. Şeyler söylüyorum şaka sandığı için gülüyor sanırım. Ama mesela yürürken elimi tutuyor falan. Bir de normal tutma değil hani çiftler tutuşurlar ya o şekilde, bugün avmde hep öyle gezdik. Fakat hetero olduğunu söylüyor. Sizce ona ondan hoşlandığımı söyleyeyim mi? Eğer söylersem nasıl söylemeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim

• aslında aynı sevgili bir olsa yakınlaşma daha iyi olur aslında hetero olduğu söylüyor ama sakalmış olabilir eğer takıl olarak elini tutmuş olabilir bu bir aşk değildir kanka olarak tutmuştur elini

Acaba ne demek istedin ya Türkçe eğitmenini kutluyorum buradan :)

Ne demek ya erkekler daha iyi anlar? Ne biçim bir cinsiyetçi yaklaşım böyle?

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Kız kankamdan hoşlanıyorum. Benim lgbt bireyi olduğumu biliyor. Fakat ona ondan hoşlandığımı söylemedim söyleyemedim. Bugün birlikte gün geçirdik, normal arkadaşlarmış gibi değilde daha çok sevgiliymişiz gibi bakışıyoruz hep. Bazen ona çok güzelsin, öpsen geçebilir vs. Şeyler söylüyorum şaka sandığı için gülüyor sanırım. Ama mesela yürürken elimi tutuyor falan. Bir de normal tutma değil hani çiftler tutuşurlar ya o şekilde, bugün avmde hep öyle gezdik. Fakat hetero olduğunu söylüyor. Sizce ona ondan hoşlandığımı söyleyeyim mi? Eğer söylersem nasıl söylemeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim

Yaşlarınız sanırım biraz ufak olmalı..yani teenage çağınızdasınız. Senin yönelimini bilip de böyle davranıyor ise ya cidden hetero ve sadece merak ve heyecan aradığından böyle davranıyor. Ya da içerisinde bastırdığı sakladığı şeyler var ve hetero değil. Bu şekilde bir sonuca varamaz hatta bir birinize zarar dahi verebilirsiniz. Onunla açıkça konuş, eğer yüz yüze yapamam dersen yazarak anlat. Ondan hoşlandığını davranışlarının kafanı karıştırdığını söyle. Aramızdaki dostluk bozulmasın istiyorum bu yüzden konuşmak istiyorum de. Benden hoşlanma ihtimalin yoksa ben de buna göre davranicam ve bu konuda seni rahatsız edecek bir davranışım olmaz diye konuşur isen en azından açıkladıktan sonra sıkıntı olmaz. Zaten eminim ki o herşeyin farkında.

• Yaşlarınız sanırım biraz ufak olmalı..yani teenage çağınızdasınız. Senin yönelimini bilip de böyle davranıyor ise ya cidden hetero ve sadece merak ve heyecan aradığından böyle davranıyor. Ya da içerisinde bastırdığı sakladığı şeyler var ve hetero değil. Bu şekilde bir sonuca varamaz hatta bir birinize zarar dahi verebilirsiniz. Onunla açıkça konuş, eğer yüz yüze yapamam dersen yazarak anlat. Ondan hoşlandığını davranışlarının kafanı karıştırdığını söyle. Aramızdaki dostluk bozulmasın istiyorum bu yüzden konuşmak istiyorum de. Benden hoşlanma ihtimalin yoksa ben de buna göre davranicam ve bu konuda seni rahatsız edecek bir davranışım olmaz diye konuşur isen en azından açıkladıktan sonra sıkıntı olmaz. Zaten eminim ki o herşeyin farkında.

umarım cesaretimi toplayım dediğini yapabilirim ve teşekkür ederim

• Söylemezsen ileride pişman olursun belkide beraber olacağınız zamandan çalıyorsun. Tabi bu bir risk farklı bir tepkide verebilir. Burada önemli olan arkadaş olarak mı kalmak istiyorsun yoksa her şeyi göze alıp kız arkadaşın mı olsun istiyorsun? Risk almazsan belkide erkek arkadaşı olacak ilerde ve dost olduğunuz için sana her şeyi anlatacak ve seninse canın daha çok yanacak. Ben şu son bir aydır ne olursa olsun sonuçlar belirsizliklerden kurtulmadan yanayım.

• Söylemezsen ileride pişman olursun belkide beraber olacağınız zamandan çalıyorsun. Tabi bu bir risk farklı bir tepkide verebilir. Burada önemli olan arkadaş olarak mı kalmak istiyorsun yoksa her şeyi göze alıp kız arkadaşın mı olsun istiyorsun? Risk almazsan belkide erkek arkadaşı olacak ilerde ve dost olduğunuz için sana her şeyi anlatacak ve seninse canın daha çok yanacak. Ben şu son bir aydır ne olursa olsun sonuçlar belirsizliklerden kurtulmadan yanayım.

Meleba tanışalım mı 🙄🤩

• Cinsiyetçi yaklaşmak istemiyorum ama kızlar ilgiyi arzu edilmeyi sever aslında herkes bunları sever senin kızlardan hoşlandığını bildiği için bence ego tatmini gibi birşey yapıyor zaten onunda sana karşı hisleri varsa kendiliğinden olur her şey o yüzden akışına bırak

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 5 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!