Lezbiyenler erkek gibi hisseder mi?

• Hayır hissetmezler. Daha erkeksi bir görünümleri olabilir ancak yoğun şekilde bir erkek olmak istemezler. Lezbiyenler, kadınlardan hoşlanan KADINlardır; erkek olmak isteyen kadınlar değillerdir. Cinsiyet kimliği olarak kadın olarak tanımlarlar kendilerini. Bu kanalın videolarını izleyin derim, eğer ki kendinizin trans erkek olduğunu düşünüyorsanız.

Dediğim gibi erkeksi görünüme sahip olmak (kısa saç vs.) istemek ile cinsiyet disforisine sahip olmak aynı şey değildir. İnternette özellikle yabancı kaynaklarda ciddi bir araştırma yapmanızı öneririm.

evet bu hormonlar dan kaynaklanıyor kendini erkek gibi hissetmen ve hemcinsine ilği duyman bundan oluyor :)

Eş cinselliğin hormonlar ile alakası yok.

• Hayır hissetmezler. Daha erkeksi bir görünümleri olabilir ancak yoğun şekilde bir erkek olmak istemezler. Lezbiyenler, kadınlardan hoşlanan KADINlardır; erkek olmak isteyen kadınlar değillerdir. Cinsiyet kimliği olarak kadın olarak tanımlarlar kendilerini. Bu kanalın videolarını izleyin derim, eğer ki kendinizin trans erkek olduğunu düşünüyorsanız.

Dediğim gibi erkeksi görünüme sahip olmak (kısa saç vs.) istemek ile cinsiyet disforisine sahip olmak aynı şey değildir. İnternette özellikle yabancı kaynaklarda ciddi bir araştırma yapmanızı öneririm.

Eş cinselliğin hormonlar ile alakası yok.

Teşekkür ederim

• evet bu hormonlar dan kaynaklanıyor kendini erkek gibi hissetmen ve hemcinsine ilği duyman bundan oluyor :)

egemencim lütfen bilmediğin konularda yorum yapıp da insanları yanlış bilgilendirme. Lezbiyen ya da kadın misin da bu konuda bilgi veriyorsun

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Erkek gibi hissediyorum. Lezbiyenler erkek gibi hisseder mi? Siz de erkek gibi hissediyor musunuz?

Bir lezbiyen doğuştan ve ya transeksüel kadın olmak zorundadır. Kendini doğduğun cinsiyetten farklı hissediyor isen eğer transgender şemsiyesi altında bir kimliğe sahipsindir. İlla ki yalnızca erkek olacak değilsin. Yalnızca kadın da olunmadığı gibi. Nonbinary ayrımı altında birçok kimlik çeşidi var bunları kolaylıkla öğrenebilirsin. Instagram kullanıyor isen Rainbow support project sayfamı incelersen kimlikler hakkında ayrıntılı bilgi paylaşımı yapıyoruz. Kafana takılan birşey olursa da buradan ya da Instagram'dan bana yazabilirsin

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• @angery_doggo eminmisin buna her insan doğuştan zaten biseksüel olup yaşı ve beden kendini oturtmaya başladığın kendini bilmeye başladığın bu hormonlar sayesin de kendini bilir ve devam eder kendini erkek gibi hissetmesi için illaki trans olacak diyede bir durum da yok saçları kısa olması da gerekmiyor ilişkide aktif olması bile bunun bir örneğidir

• @angery_doggo eminmisin buna her insan doğuştan zaten biseksüel olup yaşı ve beden kendini oturtmaya başladığın kendini bilmeye başladığın bu hormonlar sayesin de kendini bilir ve devam eder kendini erkek gibi hissetmesi için illaki trans olacak diyede bir durum da yok saçları kısa olması da gerekmiyor ilişkide aktif olması bile bunun bir örneğidir

bruh. diyorum :d Mantıksız cümleler kuruyorsun.

• doğru seninkiler çok mantıklı dimi biyolojik doğmuş bir erkek acaba kendini nasıl kadın hissetsin bir açıklarmısın bana ? hormonlar sayesin de dimi arkadaşım duygusal olarak değil hormonlar sayesin de

• doğru seninkiler çok mantıklı dimi biyolojik doğmuş bir erkek acaba kendini nasıl kadın hissetsin bir açıklarmısın bana ? hormonlar sayesin de dimi arkadaşım duygusal olarak değil hormonlar sayesin de

Cinsiyet değiştirmeden önce hormon testi yapılıyor zaten. Ben de biyolojik bir erkeğim ancak transeksüel kadınım. Hormon düzeylerim normal çıktı. Reptilianlar bizi kandırmıyorsa duygusal değilse bile hormonal da değil.

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 10 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!