Ev arkadaşı

• Selamlar, ben istanbul avrupa yakasında ikamet etmekteyim Trans erkeğim ve beraber ortak ev tutabileceğim kadın ev arkadaşı arıyorum. İlgilenen arkadaslar bana ulasabılır

• Selamlar, ben istanbul avrupa yakasında ikamet etmekteyim Trans erkeğim ve beraber ortak ev tutabileceğim kadın ev arkadaşı arıyorum. İlgilenen arkadaslar bana ulasabılır

Kadın ne alaka? Bir kadın tanımadığı bir erkekle neden aynı evi paylaşsın ki?

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• İlk başta tuhaf görünüyor ama;

Arkadaş geçiş sürecinin başında olabilir. Ailesi de bu durumu bilmiyor olabilir.

O yüzden böyle yazmıştır diye tahmin ediyorum. Aslında bu durumu da belirtmesi lazım. Çünkü bu hali ile SiriusAteme ’ nın da dediği gibi tuhaf görünüyor. Aksi bir durum varsa zaten direkt art niyet taşıyor. Ülkemizin durumu malum.

Yine de ben bu şekilde bir ev arkadaşı ilanını doğru bulmuyorum. Yani özellikle kadın arkadaş diye belirtilmesi özel bir gerekçesi yoksa kabul edilemez.

Winter is Coming:!:

• Neden erkek ve kadın ev arkadaşı birlikte oturan hiç görmediniz mi? sürecin başında veya sonunda olduğumun hiçbir önemi yok karşı cinsle birlikte oturan bir cok kadın ve erkek var sizi bilgilendirmek istedim😉

• Neden erkek ve kadın ev arkadaşı birlikte oturan hiç görmediniz mi? sürecin başında veya sonunda olduğumun hiçbir önemi yok karşı cinsle birlikte oturan bir cok kadın ve erkek var sizi bilgilendirmek istedim😉

Karşı cinsle oturmanda elbette bir sorun yok. Ama "özellikle kadın olsun" diyince olay farklı bir boyut kazanıyor. Bilmem anlatabildim mi...

Winter is Coming:!:

Ev arkadaşımız erkek yakın bir arkadaşımızın kuzeni bu şekilde tanıştık. Bu şekilde olabilir de ben bu ülkede pek mantıklı bulmuyorum açıkçası. Cinsiyet ayrımlarını sevmedem de ülkenin erkek profili ortada :) ve bu ortamda bir kadın neden tanımadığı bir erkekle ev arkadaşı olsun? Yani neden illa kadın madem transerkekler erkek sürece girmese bile bu kişi erkektir beyin vs her ne ise

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Tabi ki trans erkekler süreçsizde erkek konu bu değil olamaz da siz hala anlamadınız sanırım kadın ve erkek ev arkadaşı olabilir bu kişilerin kendi tercihleri siz ben oturmam dersiniz bu sizin kararınızdır ama başkası oturabilir genelleme yapmayın. daha bugün erkek ev arkadaşı ile oturmak isteyen 2 kadın arkadaşla tanıştım. Yani böyle durumlar çok olağan sizi yine bilgilendirdim😉

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!