Herkes nerede?

• Foruma ne zaman girsem yeni gönderilerin %90 ı anlaşmalı evlilik üzerine site adeta evlilik sitesine döndü. Bu durum beni aşırı rahatsız ediyor. Herkesin kendi hayatı ve istekleri buna birşey diyemem ama Lgbt bundan ibaret değil. Burada hatrı sayılır bir kitle vardı ve onlar bir süredir sessiz sanırım bu sebepten siteye girmiyorlar. Bu konuda ne yapılabilir ya da yapılabilir mi? Biraz canlandırmak lazım değil mi burayı? Şehirler için buluşma falan mı yapsak? Ne dersiniz? Umarım eski gerçek queer üyeler okur ve cevap verir

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Resmi Gönderi

Foruma ne zaman girsem yeni gönderilerin %90 ı anlaşmalı evlilik üzerine site adeta evlilik sitesine döndü. Bu durum beni aşırı rahatsız ediyor. Herkesin kendi hayatı ve istekleri buna birşey diyemem ama Lgbt bundan ibaret değil. Burada hatrı sayılır bir kitle vardı ve onlar bir süredir sessiz sanırım bu sebepten siteye girmiyorlar. Bu konuda ne yapılabilir ya da yapılabilir mi? Biraz canlandırmak lazım değil mi burayı? Şehirler için buluşma falan mı yapsak? Ne dersiniz? Umarım eski gerçek queer üyeler okur ve cevap verir

Merhaba siriusea , forumda anlaşmalı evlilik konularında ki artışın sebebi google'da "anlaşmalı evlilik" sorgusunda sitemizin üst sıralarda yer alıyor olması.Forum'un canlanması için sürekli içerik girilmesi ve bizlerin sosyal medya hesaplarımızda sayfayı belli aralıklarla paylaşarak varlığını duyurmamız gerekiyor.Şehirler içi buluşmalar da düzenlenebilir tabiki.

• Ne yazık ki yalnızca Instagram hesabında lgbt bireyleri var siteyi nasıl ekleyebilirim bağlantı olarak? Yani ne şekilde paylaşacağım? Sitede köşe yazarıyım aslında kendi sorunlarımdan yeni yazılar yazamadım biraz da okumadığını düşünüyorum. Neyse canlanır ortam umarım

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Resmi Gönderi

Ne yazık ki yalnızca Instagram hesabında lgbt bireyleri var siteyi nasıl ekleyebilirim bağlantı olarak? Yani ne şekilde paylaşacağım? Sitede köşe yazarıyım aslında kendi sorunlarımdan yeni yazılar yazamadım biraz da okumadığını düşünüyorum. Neyse canlanır ortam umarım

Bir görsel'i paylaşırken açıklamaya https://community.lgbti.org şeklinde paylaşabilirsiniz.Canlandırmak için elimizden geleni yapacağız merak etme.İlerleyen dönemlerde sitede hareketlilik başlayınca belki anlaşmalı evlilik kategorisini de kapatırız :)

• 00:05 itibariyle geldim buraya , Selam:)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!