kendimi tanımam

• Uzun zamandır ne hissettiğimi, bende neler olduğunu anlamaya çalışıyodum. Kendimi bildim bileli hep erkeklerden hoşlanırdım ama son 2 yılda cinsel olarak olmasa da duygusal olarak kızlara da bir şeyler hissetmeye başladım. Başlarda önemsemedim eskisinden farklı gelmedi ama tanıştığım bi kızla birlikte tüm bakış açım değişti; kendimi daha çok sorgulamaya, düşünmeye başladım. Biseksüel olduğumu düşünüyorum ama kendimi bu isim altında rahat hissetmiyorum sanki dahası da var gibi. Burda kendim gibi insanlarla tanışıp daha mutlu hissediceğimi düşünüyorum ama şuanlık sadece sahte evlilik yapmak isteyenler var gibi görünüyo, yardımcı olmak isterseniz teşekkür ederim :)

• Kendini bir kalıba sokman gerektiğini düşünmüyorum.İronik olan da şu ben de kendimi poliseksüel olarak tanımlıyorum.Son 2 yıldır kimseden gerçek anlamda hoşlanmadığım için,bilmiyorum.Kim bilir,sen de daha ne insanlardan hoşlanırsın.O yüzden seni anlıyorum.Belki biseksüelsindir,belki benim gibi poliseksüel,belki de panseksüel...Kızlardan mı hoşlanıyorsun?Evet.İllaha bir kalıba girmek zorunda değiliz aslında ama maalesef bazı insanlara açıklama yapmak zorunda kalıyoruz ☺️

• Uzun zamandır ne hissettiğimi, bende neler olduğunu anlamaya çalışıyodum. Kendimi bildim bileli hep erkeklerden hoşlanırdım ama son 2 yılda cinsel olarak olmasa da duygusal olarak kızlara da bir şeyler hissetmeye başladım. Başlarda önemsemedim eskisinden farklı gelmedi ama tanıştığım bi kızla birlikte tüm bakış açım değişti; kendimi daha çok sorgulamaya, düşünmeye başladım. Biseksüel olduğumu düşünüyorum ama kendimi bu isim altında rahat hissetmiyorum sanki dahası da var gibi. Burda kendim gibi insanlarla tanışıp daha mutlu hissediceğimi düşünüyorum ama şuanlık sadece sahte evlilik yapmak isteyenler var gibi görünüyo, yardımcı olmak isterseniz teşekkür ederim :)

Ne kimlik ne yönelim olarak hiçbir tanima etiketlere ihtiyacımız yok. Evlilik arayışçılarının haricinde ufak bir kitle olarak buradayız. Forumdaki konuları inceleyebilirsin birkaçımızın yazıları var.

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!