Eşcinsel sevgili bulmak

• Bulabilmek için bir uygulama veya site falan var mı? Varsa bunlarda tecrübeleriniz neler?

• hornet erkekler için en popüleri ama içi sapık dolu,içinde sapık olmayan gerçekten ciddi insanların girdiği bir uygulama var mı bilmiyorum

• Eşcinselliğin ruhsal bir bozukluk olup olmadığını belirleyen etken, kişinin kendisini nasıl hissettiğidir. Eşcinsellik aynı heteroseksüel bireylerde olduğu gibi, gelişim süreci tamamlandıkça ortaya çıkan, istek haliyle belirlenen, arzuyla tanımlanan ve deneyimle hayata geçirilen bir süreçtir. Eşcinsel gençlerin istismarı sıklıkla yaşanan bir durumdur ve bu durum onların travma yaşamasına neden olur. Eşcinsel gençler toplumun her alanında zorluklarla karşılaşabilir.

• Eşcinselliğin ruhsal bir bozukluk olup olmadığını belirleyen etken, kişinin kendisini nasıl hissettiğidir. Eşcinsellik aynı heteroseksüel bireylerde olduğu gibi, gelişim süreci tamamlandıkça ortaya çıkan, istek haliyle belirlenen, arzuyla tanımlanan ve deneyimle hayata geçirilen bir süreçtir. Eşcinsel gençlerin istismarı sıklıkla yaşanan bir durumdur ve bu durum onların travma yaşamasına neden olur. Eşcinsel gençler toplumun her alanında zorluklarla karşılaşabilir.

Neden metin kopyaladınız acaba?

• Ben eşcinselim pasifim ve erkek arkadaşım var ama o eşcinsel deil zaten şahsen ben karşı tarafın cinsel yönelimi olmasını istemezdim beni seven insanın bu şekilde olmasını isterim bir kız ve erkeğin yaşamı gibi doğallık 🙈🙈

• Ben eşcinselim pasifim ve erkek arkadaşım var ama o eşcinsel deil zaten şahsen ben karşı tarafın cinsel yönelimi olmasını istemezdim beni seven insanın bu şekilde olmasını isterim bir kız ve erkeğin yaşamı gibi doğallık 🙈🙈

3 defa okudum yine de anlayamadim anlatılmak isteneni :D

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• 3 defa okudum yine de anlayamadim anlatılmak isteneni :D

Doğrudur diyorum ki ben eşcinselsem karşı taraf eşcinsel olmucak ama benimle yani eşcinsel biriyle birliktelik yaşıcak hem cinsel yönden hem duygusal 😁

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 16 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!