Erkekten Lezbiyen Olur mu ?

• Merhaba ben erkeğim ama lezbiyen olarak hissediyorum kendimi. Erkeklerden de lezbiyen olabilir mi acaba, bilen varsa bilgilendirebilirmi beni de ?

• Beynim yandı ^^ Hemcinsine karşı fiziksel ve duygusal çekim hisseden kadına lezbiyen denir.

bir erkek kendini nasıl Lezbiyen hissedebilir anlamadım ^^ Valla ilk defa duydum ve şaşırdım :S

• Beynim yandı ^^ Hemcinsine karşı fiziksel ve duygusal çekim hisseden kadına lezbiyen denir.

bir erkek kendini nasıl Lezbiyen hissedebilir anlamadım ^^ Valla ilk defa duydum ve şaşırdım :S

:) ne bileyim lezbiyensi erkek olabilirim :):)

• Rica ederim Ebedi

Biraz daha detaylandıracak olursam;

Eğer Erkekseniz..

Kadınlara Karşı İlgi Duyuyorsanız: Hetorseksüel Erkek

Erkeklere Karşı İlgi Duyuyorsanız: Gay

Hem Erkeklere Hem de Kadınlara Karşı İlgi Duyuyorsanız: Biseksüel Erkek

Eğer Kadınsanız..

Erkeklere Karşı İlgi Duyuyorsanız: Hetorseksüel Kadın

Kadınlara Karşı İlgi Duyuyorsanız: Lezbiyen

Hem Erkeklere Hem de Kadınlara Karşı İlgi Duyuyorsanız: Biseksüel Kadın

+

...oluyorsunuz.

Bir erkeğin eşiyle cinsel ilişki esnasında kadın elbisesi giymesi.. ya da kadın gibi hissetmesi fantaziye girer

Tabi eğer Trans bir bireyseniz durum değişir!

Bir Trans Kadın erkekten kadına cinsiyet geçiş ameliyatı olup bir kadınla ilişki yaşaması onu Heteroseksüel değil, Lezbiyen Trans Kadın yapar veya hem kadınlara hem de erkeklere ilgi duyuyorsa bu sefer de Biseksüel Trans Kadın olur..

Bir Trans Erkek kadından erkeğe cinsiyet geçiş ameliyatı olup bir erkekle cinseli ilişki yaşarsa o da Gay Trans Erkek olur veya hem erkeklere hem de kadınlara ilgi duyuyorsa bu sefer de Biseksüel Trans Erkek olur..

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 9 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!