Bu yıl tatile gittiniz mi?

• Urla gençlik karnavalına gittim. kamp yaptım dört gün boyunca konserler, etkinlikler ve atölyeler vardı. Güzel geçti yeni kişiler tanıdım eğlenceliydi :))

• Çok güzel tatil hayalim vardı bu yaz için. Temmuz ayında kız arkadaşımla Eskişehir de buluşarak orada 2 gün 1 gece kalıp oradan izmir e geçtim denize giremeden boktan olaylar yaşayıp terkedilip kaldım arkadaşlar sözlerini tutmadı falan rezil geçti. Üstüne Tekirdağ a geçtim şehre dönüp de orada bile uğursuzluk olay 2 saat denize girip döndüm. Sonuç tatil umudu zulüm ile geçti

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Çok güzel tatil hayalim vardı bu yaz için. Temmuz ayında kız arkadaşımla Eskişehir de buluşarak orada 2 gün 1 gece kalıp oradan izmir e geçtim denize giremeden boktan olaylar yaşayıp terkedilip kaldım arkadaşlar sözlerini tutmadı falan rezil geçti. Üstüne Tekirdağ a geçtim şehre dönüp de orada bile uğursuzluk olay 2 saat denize girip döndüm. Sonuç tatil umudu zulüm ile geçti

kötü olmuş büyük şanssızlıklar zinciri :S

• Son 6 yıldır tatile gitmiyorum. Kendi tercihim, evde daha rahat hissediyorum kendimi.

• Hiç gitmedim :)

Ayaklarımı yerden kesecek bir mutluluk istiyorum dedi,

Bir gün boynunda asılı bir iple bulduk.

:rolleyes:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!