Romantizm Beklentilerimiz Nelerdir ?

• Romantizm denilince akla romantik akşam yemekleri,sürekli hediyelerle şımartma,romantik sözler,şiirler gelir.

Bence romantizm böyle değil bunlar sadece sahte geliyor flsllslsöödösls

Atıyorum sevdiğin kişiyle sahilde oturmak,kokoreç yemek,el ele korkmadan dolaşabilmek bile romantizmin bir parçası.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Venus ().

• Romantizm denilince akıla romantik akşam yemekleri,sürekli hediyelerle şımartma,romantik sözler,şiirler gelir.

Bence romantizm böyle değil bunlar sadece sahte geliyor flsllslsöödösls

Atıyorum sevdiğin kişiyle sahilde oturmak,kokoreç yemek,el ele korkmadan dolaşabilmek bile romantizmin bir parçası.

Eğer ruh eşim olursa bir çılgınlık yapıp Şırdan yerdim onunla :D

Sana benzer bir düşüncem var. :)

• Bana kendini reklamsız anlatması. Yalan söylememesi soylemek zorunda kaldıysa bile beni kandırmaktan rahatsız olup ben öğrenmeden söylemesi. Gerçekten beni dinlemesi ama gerçekten. Yani dinlemek için değil öğrenmek için dinlemesi.

Kalbiyle sadık olması. Dışarısı için süslenmemesi. Çünkü bu diger insanların onun hakkındaki düşünceleri benim düşüncelerimin üstünde tutmuyor demek.

• Bana kendini reklamsız anlatması. Yalan söylememesi soylemek zorunda kaldıysa bile beni kandırmaktan rahatsız olup ben öğrenmeden söylemesi. Gerçekten beni dinlemesi ama gerçekten. Yani dinlemek için değil öğrenmek için dinlemesi.

Kalbiyle sadık olması. Dışarısı için süslenmemesi. Çünkü bu diger insanların onun hakkındaki düşünceleri benim düşüncelerimin üstünde tutmuyor demek.

Bu, kadın mı erkek mi olacak?

• partnerini özel ve sevildiğini hissettirmek için yapılan her şey romantiktir bence

Çiçek almak veya bu gibi klişe şeyler değil

Her ilişkinin dinamiği farklıdır

Daha özgün ve o ilişkiye özgü iki kişi arasında oluşmuş kimsenin bilmediği özgün şeyler daha romantik geliyor bana

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!