Konya LGBTİ+ Tanışma Alanı

 • Nikopol

  Changed the title of the thread from “konya lgbti+ tanışma konusu” to “Konya LGBTİ+ Tanışma Alanı”.
 • Konya'da yaşıyorum cinsel yönelimim yok dedin ya ^^ Zor olurdu orada zaten^^

  Konya zafer'de yani Konyanın merkezi taksimi diyeyim, dün 1.90 boylarında falan bir travesti geziyordu yani. İnsanın yaradılışından ötürü içinden gelen hisleri nerde olursa olsun yaşaması kolaydır. Zorluğun ne olduğu daha doğrusu zorun sizin için tanımı daha önemli. Size yada bize göre zor olan birşey başkasını daha çok tetikler yada etkiler belki de.

 • Konya zafer'de yani Konyanın merkezi taksimi diyeyim, dün 1.90 boylarında falan bir travesti geziyordu yani. İnsanın yaradılışından ötürü içinden gelen hisleri nerde olursa olsun yaşaması kolaydır. Zorluğun ne olduğu daha doğrusu zorun sizin için tanımı daha önemli. Size yada bize göre zor olan birşey başkasını daha çok tetikler yada etkiler belki de.


  Bu konuya bende yorum yapmalıyım bu olaylar şehre göre bi farkı yok İstanbulda olmanda yada başka yerdede homofobik saldırılara uğrayabilirsiniz ve emin olun ki konyada da lgbtli üyeleri var genellikle genç tayfa olarak olsada ve farkındaysanız sizi siz yapan sizsiniz şehriniz değil ve hissetiğimiz duygularda olduğumuz şehre görede şekilenmiyor unutmayınki Van'lı olan Şafak kendinin transerkek olduğunu söyleyip yakın zamanlarda gögüs aldırma ameliyata girmişti kendisi vanlı ve üniversiteyi kazanana kadar Van'da yaşamış birisi ve bizim ülkemize göre daha dine bağlı olup daha katı kuralları olan ırak iran Suudi Arabistan gibi ülkelerdede lgbtli insanlar var ve bu insanlar farkedildikleri zaman idam cezası veriliyor ama buna rağmen yinede lgbtli bireyler var orada.

  Konya'da lgbt üyeleri var veya yok demiyorum ki herkes yanlış anlamış:S Bizi biz yapan da şehrimiz değil, doğru. Konya'da yaşayan biri aşık olamaz da demedim :) Van'da yaşayan şafak isimli trans erkek de olabilir. Bu da doğru niye olmasın ki zaten :)


  Benim dediğim şey sadece Konya'da farklı cinsel yöneliminiz olduğunuzu söylemeniz İzmir'e veya İstanbul'a göre biraz daha zor olabilir. Ben Konya'ya gittim, gördüm arkadaşlar. Hatta birkaç şehir hariç her yere gittim, gördüm. İzmir'de farklı cinsel yönelimim var derseniz 10 kişi ne var bunda der. Konya'da bunu söylersiniz 2 kişi ne var bunda der. Ki bana 2 kişi bile açıkçası imkansız geliyor...


  Siz varsınız ve buradasınız, ben Konya'da Lgbti olması imkansız demedim:) Orada farklı cinsel yönelimlerim var denmesi başka şehirlere göre çok daha zor....

 • This threads contains 11 more posts that have been hidden for guests, please register yourself or log-in to continue reading.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!